Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A Madárhomokot hogy kell...

A Madárhomokot hogy kell használni?

Figyelt kérdés

Hullámos papagájnak.

Ki kell venni azt a rácsot a kalitka alján és ahelyett kell homokot szórni vagy mi?:O


2011. jún. 24. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Egyszerűen beleszórod a kalitka aljába,és szépen szétoszlatod a kezeddel úgy,hogy mindenhova jusson,és a kalit egész alját belepje.Ha kihúzhatós,akkor húzd ki,és úgy tedd bele.Ha le lehet szedni a kalit rácsos részét a műanyagról,akkor úgy tedd bele.Ha erre nincs lehetőség(elég béna kalitod lehet akkor),akkor a ,,kisajtókon" keresztül öntsd bele.

Küldesz képet a kalitról?Úgy többet tudunk segíteni.

2011. jún. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ki lehet húzni alul azt a tálcát:D de úgyértem, hogy ugye van fölötte egy rács..amin a madár lépked ugye xd és ha madárhomokot teszek bele akkor a rácsot vegyem ki és csak a homok legyen akkor? nem tudom jobban elmagyarázni:D most nem tudok felrakni képet mert nem jó az usb a telómon..:/
2011. jún. 24. 16:40
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt rács a tálcán, a tálcába öntöttem a homokot, és abban szeretett kapirgálni a madárka, a fenti kapaszkodon üldögélt.
2011. jún. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
szerintem én is kiveszem akkor a rácsot:D köszönööm a válaszokat :)
2011. jún. 24. 16:50
 5/11 anonim válasza:
Az én madaramnak újságpapír van a kalitka aljára téve. A takarítás is könnyebb ezáltal (csak összegyűröm óvatosan. A madaramat se zavarja. :D
2011. jún. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vedd ki a rácsot, hogy hozzájusson a madárhomokhoz, ugyanis a kavicsok segítségével őrli meg a kemény magbelsőket, kell az emésztéséhez.
2011. jún. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok.Igen,akkor vedd ki a rácsot.Érdekes,még nem hallottam olyan kalitról,mint a tiéd.

Valamelyik válaszoló írta,hogy ő csak újságpapírt tesz be.Oké,hogy neked így könnyebb a kalit takarítás,de a madár számára közel sem megfelelő!Elengedhetetlen az emésztéséhez!Ha marad is az újságpapír,akkor keverj egy kevéske homokot az etetőjébe,vagy tegyél be neki külön tálba!

2011. jún. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
11 éve így lakik a hullámospapim, újságpapírral.
2011. jún. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy van,hogy a rács részt le lehet választani az aljától 2 kampóval,mi leszereljük a rácsot,kiöntjük a koszos és már magvas meg szaros(XD) homokot,és beleöntjük a másikat.
2011. jún. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
+ja meg visszaszereljük a rácsos részt.
2011. jún. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!