Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Vigyem el állatorvoshoz?...

Vigyem el állatorvoshoz? (hullámos papagáj)

Figyelt kérdés
A két lába között egy kicsit feljebb megjelent ott egy piros dudor. Olyan mintha csípés lenne, de szerintem másról van szó, vagy nem tudom, gondoltam elviszem állatorvoshoz, mert mi van hogyha valami súlyos, de először inkább felteszem itt a kérdést, hátha választ kapok, kérlek segítsetek.
2011. júl. 1. 20:30
 1/7 anonim válasza:
szerintem vidd el sürgősen mert elpusztul még akkor is hogy ha szúnyogcsípés de ez a bobbik eset reméljük nem daganat .Azt megmondod hogy mennyi idős a madár??
2011. júl. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2 éves múlt
2011. júl. 1. 20:38
 3/7 A kérdező kommentje:

de akkor reggel el is viszem..

remélem nem komoly..

2011. júl. 1. 20:40
 4/7 anonim válasza:
akkor még fiatal akár ha ne adj isten komoly baja van akkor talán még a műtétbe is belemehetsz mert még ne annyira öreg mindenesetre jobbulást neki de majd írj hogy mi lett vele vagy mi baja volt
2011. júl. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Olvastam a kérdésed.

Mi lett a hullámos papagájoddal, mit mondtak mitől van ez?

2011. júl. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

csak hétfőn van állatorvos..

de elmentem az állatkersekdésbe, ahol segítettek, adtak egy könyvet amiből talán ki tudom következtetni hogy mi baja van, eddig arra jutottam hogy tolltüsző cystája van vagy nem tudom.. , de azt mondták hogy hétfőn vigyem el, jah meg adtak ilyen vitamint amit a vizébe kell csöpögtetnem, és remélem jól lesz, de ma már visszatért a kedve, csak amiatt a piros kinövés miatt félek...

2011. júl. 2. 13:02
 7/7 anonim ***** válasza:

A vízbe csepegtetős vitaminok nem érnek semmit.

Ha vitaminozni akarod akkor pl. ilyet vegyél: [link]

2011. júl. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!