Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Már rég megvannak a hullámos...

Már rég megvannak a hullámos papagájaim, egy him és egy tojo, de nem akarnak tojást lerakni. Van három év korkülönbség köztük ez befolyásolja öket ebben?

Figyelt kérdés
2009. márc. 28. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nemhiszem. de ismerősöm szembesült azzal h csak barátként tekintenek 1másra.(a papagájai)

lehet nálad is így van. régóta vannak 1üt.?

2009. márc. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hosszú évekig voltak papagájaim, különböző párok és egyik sem rakott tojást. Lehet, hogy tényleg csak barátkoznak.:)
2009. márc. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van nekik felrakva odú?
2009. márc. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kb olyan két honapja vannak együtt, igen raktam egy odut és még fészket is csináltam bele. De nem hiszem hogy csak barátok lennének mert egyfojtába bujnak össze és puszilgatják egymást. Nem lehet valamivel seiteni hogy rakjanak le tojást?? Ja és az oduval kapcsolatosan pedig az hogy már két hete felraktam de nem mernek be menni.
2009. márc. 29. 10:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezzel semmi gond nincs, az első odúfelrakásnál az enyémek se mentek be először. Időt adj nekik, majd fogja őket érdekelni, egyébként nálam a fiú ment be először, és csak utána követi a lány, ez volt később a nimfa páromnál is. A lány mennyi idős?
2009. márc. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5 évesa tojo és a him olyan másfél két éves körül van, de az a baj hogy még csak arra fele se dugja a him az orrát egyszer a tojo bedugta a fejét és probálta kivenni a fészket amit csináltam de azota semmi.
2009. márc. 29. 12:24
 7/7 anonim válasza:
Mi azt a hímet és azt a tojót tettük össze, akik sokat voltak együtt (nem feltétlenül párzásra gondolok, bár az is történt, a röpde alján volt néha 1-2 tojás). Előtte sokszor kinéztünk párokat, de egyik se jött össze. Az ilyeneket nem lehet erőltetni. Ha több papagájod van egy röpdében, akkor azokat érdemes összeboronálni, akik olyan viszonyban vannak. VAGY: tegyél be hozzájuk még 1 párt, s persze plusz 2 odút, hogy tudjanak fészket választani! ;) Sok sikert a szaporításhoz!
2009. máj. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!