Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találtam egy kis madár fiókát?!

Találtam egy kis madár fiókát?!

Figyelt kérdés
Nem tudom milyen fajta lehet talán fekete rigó fióka de nem olyan pici már...eltört szerintem mind a két lába az egyik biztosan és sérült a szárnya is de az nem annyira vészes mert tudja használni de lábra nem tud állni!Most egy dobozva tartom kitömtem ruhadarabokkal hogy jó puha legyen tettem neki oda vizet meg pár rovart!Nem tudom mit csináljak nagyon aggódok érte nem akarom még szabadon engedni míg egy kicsit jobban nem lesz de félek h elpusztul mert nem akar enni,inni se!Mit csináljak???
2011. júl. 16. 00:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2011. júl. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Tudom durva,de szerintem sajna megfog halni.Nemhiszem hogy te megfogod neki rágni a rovarokat neki.Na figyelj,nem vagyok nagy madaras de semmiképp ne engedd el mert az anyja nemfogja visszafogadni.Fogj egy bögölylegyet vagy valami nagyobbfajta rovart,kicsit trancsírozd össze (tudom undoritó de neki ez a tápláléka) és ha van otthon szemöldökcsipeszed akkor azzal próbáld meg neki odaadni.A dobozba pedig tegyél egy kicsi vattát.Szeretik mert jó puha és meleg.
2011. júl. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Eteted, Meg repülni is megtanítod? Bukott ügy.
2011. júl. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ezio,miért mit csináljon???Kegyetlen ember az ha törött lábbal elengedi.
2011. júl. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ráadásul a lába is, na szép, szerintem valami gyors fájdalommentes kivégzést végezz el rajta, így lesz a legjobb, nem fog szenvedni sokat.
2011. júl. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Összetört odú alatt talált pici, de már tollas légykapót fel tudtam nevelni és repülni is megtanítottam az irodában, főnököm legnagyobb örömére (megszerette az a mogorva alak a kismadarat, még etette is apró marhahús darabokkal, csipesszel). Aztán elvittem a gyűrűzőtáborba, kapott ő is gyűrűt és elrepült a többi fiatal légykapóval.
2011. júl. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A szájába kell adni a rovart.
2011. júl. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

majdnem biztos hogy te nem fogod tudni felnevelni, illetve repülni sem fog tudni, ha esetleg felnő. szóval kár pazarolnod az időd.


de egyébként ja, rovarokkal etesd, pl svábbogár, szöcske, tücsök cafatok, vizet is adhatsz neki, meg esetleg különböző pépeket, de semmiképp ne legyen cukros!


ha lesz időd nézd meg az alcatrazi ember cimu filmet!

2011. júl. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm többször is gondozott sérült fiókákat és felépültek, vidd el állatorvoshoz és beszéld meg vele, mi a teendő!
2011. júl. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
"A madarat repülni tanítani teljesen felesleges, ugyanis mind magától tanul meg. Csak az olyan fajok szülői szokták a fiókákat siettetni, mint például a gólyák, akiknek "határidőre" kell megtanulniuk repülni, a vonulás miatt"
2011. júl. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!