Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mivel béleljem ki a zebrapinty...

Mivel béleljem ki a zebrapinty fészket?

Figyelt kérdés

Mivel béleljem ki a zebrapintyeimnek a fészket?(én ilyen nyúleledel alpesi szénára gondoltam-az jó?) DE BÁRMI MÁS ÖTLET IS JÖHET! :)

így néz ki: [link]


2011. júl. 25. 23:14
 1/8 A kérdező kommentje:
...olyan mint az utolsó kép az oldalon...
2011. júl. 25. 23:15
 2/8 anonim válasza:

Szia!

Nekem egy tapasztalt tenyésztő mondta azt,hogy a fészekbe varjak bele egy puha rongydarabot(filcet,pamutot...). Bár a zárt fészekbe elég nehéz,de ha ügyes vagy. :-)

Amúgy én szoktam berakni a madaraknak száraz füvet, abból kis takaros fészket szokott építeni.

2011. júl. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hú! Köszi! A rongydarabra nem is gondoltam! :) Nagyon köszi!
2011. júl. 25. 23:39
 4/8 anonim válasza:

Nm.! Örülök, hogy segíthettem. :-)

Csak jó alaposan vard bele, mert némelyik madár képes kicincálni a fészekből. :-S Ja és azon ne lepődj meg,ha belevarrás után egyből nem fog beleülni. Nekem is így volt 1-2 kellett mire megszokta és bele merészkedett. Sok sikert. :-)

2011. júl. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! :)
2011. júl. 26. 00:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Száraz füvet adhatsz nekik erre a célra és vékony csíkokra vágott szalvétát.

Igazából mindent behordanak, amit találnak, úgyhogy most ne adj nekik túl sok zöldet egyszerre, mert ha már van tojás, azt befedik és annak kampec.

Én szoktam adni nekik kicsi darabokra szedett tuja ágat. A szagát nem bírják az élősködők. Csak egy tipp.

2011. júl. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Neked is köszi! :)
2011. júl. 26. 15:28
 8/8 anonim ***** válasza:
milyen méretű kalitkában vannak ?
2011. aug. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!