Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan keltessek tojást?

Buboreek1 kérdése:

Hogyan keltessek tojást?

Figyelt kérdés

Találtam egy fenyőfa alatt egy tojást. gondoltam megpróbálok kikelteni,hátha lesz belőle valami,de nemtudom hogy egyáltalán milyen tojás is,és milyen körülmények kellenek ahhoz, hogy kikeljen.


megpróbáltam felismerhető képet csinálni..


[link]


[link]


2011. júl. 31. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__madarak__1882711-baj-..

Ez a kérdés csirke keltetéssel kapcsolatban volt kiírva, de a technológiai követelmény kb ugyanaz. A fa tövében talált tojásról tudnod kellene, hogy mennyi időt töltött a fészken kívül. Melegítés nélkül ugyanis néhány óra múlva, elpusztul benne az embrió. Még az is lehet, hogy maga a tojó lökte ki, mert érezte, hogy nincs benne élet.

Szóval nagy szerencse, és némi felszerelés kellene ahhoz, hogy ebből a tojásból ép, egészséges fióka bújjon elő...:S

2011. júl. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 KovacsAdam ***** válasza:
Az is lehet hogy pont egy fészekből szedted ki.
2011. júl. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
egy fészket azért észreveszek köszi,de utóbb kiderült egy sima tyúktojás volt.. és hogy hogyan került egy random fenyőfa alá egy hófehér tyúktojás teljesen épen az relytéj marad.
2011. aug. 10. 10:02
 4/4 A kérdező kommentje:
* rejtély
2011. aug. 10. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!