Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Panelházaban lakok és az...

Panelházaban lakok és az ablak előtt van kis kiálló hely ideköltözött két rohadtul idegesítő galamb hogy tudnám elzavarni őket?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:

1.Azt ablakpárkánynak hívják,vagy erkélynek attól függ.

2.mindig mikor ott vannak zavard el őket.Ha állandóan elzavarod,egy idő után megunják és nem mennek vissza

2011. aug. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet kapni ilyen speciális tüskéket, amik direkt arra vannak, hogy ne tudjanak leszállni a madarak arra helyre ahova ezeket felszerelik. Sajnos nem tudom, hogy lehet venni, de egy csomó helyen láttam már felszerelve.
2011. aug. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Folyamatosan zavard el őket,és figyelj arra,hogy ne kerüljön oda olyasvalami amit ők megesznek.
2011. aug. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
zacskós tejnek a zacskóját felvágod 2 cm-es csíkokra, felfűzöd egy hosszú kötélre, és ezt rakod ki az kis kilépőtök korlátjára. zavarni fogja őket ahogy a szél mozgatja ezeket a csíkokat. nem túl szép de olcsó megoldás. vagy másik: fekete kartonpapírból kivágsz ragadozó madárra hasonlító formát, és a plafonról lelógatod.
2011. aug. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudok valakiről, aki rossz CD-ket akasztott ki az erkélyre, amik a szélben forogni kezdtek, és ahogy forogtak, villogtak is... Az illető azt állította, hogy hatásos...
2011. aug. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Nemmegmondtam válasza:

"2.mindig mikor ott vannak zavard el őket.Ha állandóan elzavarod,egy idő után megunják és nem mennek vissza"


Semmit sem ér, próbáltam.A cd-t is megszoják egy idő után. Én már azon gondolkozok, hogy veszek egy légpuskát :) annyi nekik.

De jó még a kárpitos tűzőgép, szögbelövő, stb... Csak másértékére és testi épségre is figyelni kell ebben az esetben.

2012. márc. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Vagy olcsó airsoft pisztoly biológilag lebomló golyóval. Túl is éli a galamb, de nem fogja élvezni, és a környezetet sem szennyezed.
2013. aug. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!