Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Lehet zebrapintyet tartani...

Lehet zebrapintyet tartani egy kör alakú ketrecben?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
A kör alakú kalitokat,akváriumokat úgy tudom betiltották. Nem jó az állatnak. Nekem is volt pintyem, egy nagy hörcsögketrecben éltek. Szeretnek ugrálni, számits rá.
2011. aug. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem is volt, de ne kör alakú legyen! és igen szeretnek ugrálni, de fürödni is :)
2011. aug. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Már törvény írja elő hogy kör alakú kalitkában nem szabad madarat tartani. Ebben a fajta ketrecben a madár elveszti térérzékét és megbolondul. Fejét gyakran rázza, feszélyezett és repüléskor kiengedve nehezen manőverezik, nehezen landol.
2011. aug. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
baa****meg a rohadt életbe thai-földről elhurcibáltam ezt a szart a stuardeszek azt se tudták hova rakják de elhoztam és most a gyönyörű kalitkát adjam el???
2011. aug. 3. 08:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Hiába adod el, nem kell senkinek, feltéve ha vki rosszat akar a kedvencének.
2011. aug. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A zebrapinty elég mozgékony madár és nem lift, hogy függőlegesen közlekedjen. A kör alapú kalitkák nagyon keskenyek a magasságuk ellenére.

Papagáj még a be is veri magát, ha kinyitja a szárnyát.

2011. aug. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

akkor veszek zsebpénzen egy normálisat és bele teszek egy hullámost szerintem az előszobában ami nagyon nagy tudna repkedni...

ÉS milyen játékot kell beletenni?

2011. aug. 3. 17:07
 8/9 anonim ***** válasza:

Minimum 30x40x50cm-es kalitkát vegyél 1 hullámosnak.

Játéknak semmiképp ne tükröt,csengőt,műpapagájt. Ha van a közeletekben fűzfa tehetsz be a kalitkába egy leveles ágat mert napokig elszórakozik vele. Elsősorban fából készült játékokat tegyél bele de ilyen kereskedésben nincs tehát az internetről kell rendelnetek. Vegyél atkatoxot is. DE mielőtt megveszed nézz utána mert nem könnyebb tartani mint egy kutyát.

2011. aug. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezeket olvasd át: [link]

[link]

[link]

2011. aug. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!