Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Zebrapintyet szeretnék! Van...

Zebrapintyet szeretnék! Van még valakinek? (Többi lent! )

Figyelt kérdés
Szeretnék 1 vagy 2 inkább kettő pintyet csak nem tudom hogy mekkora ketrec kell nekik,nektek van pintyetek?MEkkorában tartsam őket?
2011. aug. 24. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem van 4 pintyem. Egy hatalmas, nagy álló kalitkában vannak, ami elvileg papagájoknak van. Régen azok voltak benne. De nagyon élvezik a nagy teret. Inkább nagyobb legyen mint kisebb, nekik is jobb úgy.
2011. aug. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak azért mert van egy kalitkám ami lehet hogy egy kicsit kicsi,de nem tudom hogy,hogyha ki vannak engedve akkor elég-e az nekik...39X28X22cm-es a kalitka és emellett még mindennap ki lennének engedve.elég ez 2 pintynek?
2011. aug. 24. 15:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy pintyet nem lehet tartani, mert elpusztul magányában. Ha nem akarsz fiókákat, akkor egyneműeket tegyél össze, ha nincs másik nemű madár a közelükben, semmi probléma nem lesz ott.

Kalitkából a lehetőségeidhez mérten a legnagyobbat vedd meg nekik.


Igen, vannak pintyeim.

2011. aug. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha csak estére teszed be őket, akkor talán igen. Nekem egész nap nyitva az ajtaja, csak este zárom be. Ha hagyod őket nappal kint lenni akkor jó...
2011. aug. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ha nem tojnának össze vissza akkor simán kint lehetnének felőlem egész nap:/Ja és vannak görényeim,és az ő ketrecükben a legfelső emeletet el lehet zárni és szerintem ott is nagyon el lennének mert az nagyon nagy hely,de csak felügyelet alatt lennének ott.a görények amúgy nem tudnák őt bántani.
2011. aug. 24. 15:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Most lehet, hogy rosszul értem, de a görény ketrecének felső szintjén akarod tartani a pintyeket, a görény meg ott lenne alattuk??? Hát, akkor nem lesznek hosszú életűek a madarak, akkor sem, ha nem fér hozzájuk, mert a stressz végez velük...
2011. aug. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de neeeem.Úgy értem hogy van nekik kalitkájuk,de ha ha a görények nincsenek bent a ketrecben és nem zavarják őket meg semmi,akkor az úgy nem-e jó hogy őket oda párszor kiengedem hogy nagyobb mozgásterük legyen,de nem ott élnének,csak néha ott lennének,vagy attól is stresszesek lesznek?:S
2011. aug. 25. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!