Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Pár napja kaptam egy kacagó...

Pár napja kaptam egy kacagó gerle párt és mindegyik szelíd, az ujjamon megállnak gond nélkül. Ki lehet venni őket a madárházból anélkül, hogy el szállna? Vagy erre nincs garancia? Vagy bejön vagy nem?

Figyelt kérdés
Mikor a kezemen van a tojó, folyton bólogat hang nélkül. Ez betudható annak, hogy jól érzi magát, vagy pedig épp ellenkezőleg, azaz ingerült?
2011. aug. 3. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2011. aug. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
jó ezt én is olvastam de eléggé szkeptikus vagyok. Gondoltam megkérdem
2011. aug. 3. 21:41
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát várj még egy picit, és ha megszokták a helyet, akkor még ha el is száll visszajön :) Sok sikert hozzá :)
2011. aug. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Inkább ne próbáld ki...
2011. aug. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A madárházad beltéri? Vagy kint van az udvaron?

Ne vidd ki a szabadba őket, mert bár szelídek, eléggé kétesélyes a dolog, még az új helyüket sem szokták meg.

2011. aug. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

4évszakos madárház a kertbe, papagájok is vannak benne... szóval akkor inkább ne kísérletezzek? Csak mert hogy 3 méterre a madárháztól ott van a tó és van egy vad gerle pár ami a kertemben költ már évek óta, azok is a tóból isznak, fürödnek és ezen felbuzdulva gondoltam mi lenne ha...

tehát ha már megszokták a helyet ( ami kb mennyi idő. Tudom madártól függ de mégis. Két nap vagy két hét esetleg két hónap) még akkor sem tanácsos kiengedni?

2011. aug. 4. 10:00
 7/12 anonim ***** válasza:
Én várnék még 5-napot és elengedném vissza fog jönni szerintem...Ha nem jönnek vissza akkor meg csesszék meg.DE vissza fognak jönni ez olyan mint a macska...Tehát ha jó eledelt adsz neki jó helye van visszajön...
2011. aug. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát ezt a gerle magkeveréket kapják egyenlőre, aztán nem tudom , majd valami ínyencséget is kitalálok nekik. Úgy gondolod akkor minden rendben lesz? mer nem nagyon akarom elreptetni őket :D:D gondolom megérted
2011. aug. 4. 11:37
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne engedd ki őket, ha egyszer megérzik a szabadságot, nemszáll vissza, olyan mint a vadgerle, és hidd el értek hozzá, régóta röptetek postákat és kacagógerle nekem is ment el!:S
2011. aug. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
sejtettem én hogy nem szabad csak úgy kiereszteni őket:D túl szép lenne :D
2011. aug. 4. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!