Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Egyéves him hull. papagájom...

Mészáros F.Éva kérdése:

Egyéves him hull. papagájom kapott egy fiatal tojót társnak. A him elég agressziv, nem hagyja enni, borogatja az itatót, csipkedi a tojó farkát, fenyegeti a csőrével. A ksilány csendesen tűr mióta itt van 2 hete. Lehet még ebből barátság?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi is vettünk mellé, és nagyon agresszív volt vele, nem engedte inni , ha odament a lány az itatóhoz, akkor jó nagyot rávágott. A lány megjegyezte hogyha iszik, akkor az neki fáj, és ha kivettük, már úgysem ivott, mert félt tőle. Sajnos elpusztult.
2011. aug. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Külön vettem öket,de egymás mellé tettem a kalitkát,remélem nem lesz baj,hogy ilyen sokáig vártam vele.
2011. aug. 5. 15:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a tojó? Az lenne az ideális ha a tojó idősebb vagy ugyanolyan idős lenne mint a hím. Szerintem azért kergeti a hím mert ő már ivarérett és párba állna de a tojó nem akar mert még túl fiatal.
2011. aug. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazad van,valószinű fiatal a tojó nem érdeklődik a fiú iránt. Kereskedésben vettem nem tudták pontosan mennyi idős.Most külön vannak,de afiú a kalitkája rácsán lóg.
2011. aug. 5. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!