Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mondanátok csirke neveket?

Mondanátok csirke neveket?

Figyelt kérdés
12 kéne, abból kb 2 kakas.
2011. aug. 8. 14:20
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

a csirke kevint a gugliban találtad?! :DDD

ezek jook:DD:$

2011. aug. 8. 14:31
 12/31 anonim ***** válasza:

Nekünk japán tyúkjaink voltak régen, 6 darab. Őket így hívták: Pötyi, Fürge, Tigrispeti, Pici, Csimpi és Csiri

De mielőtt bárki bármit mondana, azt tudni kell, hogy még kicsik voltunk, amikor voltak.:D:D

2011. aug. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 1díszkakasom volt,és 2dísztyókom

A tyókokat úgyhívták hogy Manyi és Chips

A kakast pedig Jeffry-nek hívták:$

Amúgy Manyi és Jeffry hallgattak a nevükre,mert amikor bent voltak az odujukban vittem nekik kukoricát és mondtam nekik h :

Manyi,Jeffry!

És kijöttek:'D

2011. aug. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
80%
névvel rendelkező állatokat nem illik megenni...
2011. aug. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 Ki az a jancsi? ***** válasza:
71%
őőőőőőőőőő az enyémet úgy hívjak huanita esmeraldo crlos ronaldo diego mapaszhati huan migel sasntos josé ezt viszonylag könnyű megjegyezni még egy csirkének is sikerülni fog
2011. aug. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
50%

Bajlódhatsz 12 baromfi nevével, hogy megjegyezd, és megkülönböztesd őket, de szerintem felesleges. Főleg ha utána meg is eszitek. Az úgy elég fura, hogy "Anya megsütötte ebédre a Fricit vasárnap. Jövő héten valószínűleg a Klotildot esszük meg."

Nagymamámnál a tanyán 20-30 tyúk közül mindig csak egy-kettőnek volt konkrét neve, akik kilógtak a sorból valamiért. Egyik sánta volt, a másiknak idiótán állt a taraja... És a kakasnak is volt neve. De nem mindnek.

Szóval szerintem csak a legszebbet, vagy a kedvencedet, vagy a legkülönlegesebbet nevezd el.

[ Ha kutya-téma lenne, az persze más tészta, hiszen 15 évig veled élnének, és szükséged lenne mindegyiknek a hívónevére. Itt viszont nincs.]

2011. aug. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Blanche - Blans (ez volt a 'Már megint bérgyilkos a szomszédom'ban is az egyik tyúk neve)

egyébként passzolok.

2011. aug. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Aranka
2011. aug. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Pippin (szerintem nagyon cuki név és illik egy csirkéhez :))
2011. aug. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 NanoBattery ***** válasza:
100%

A Kakas lehet 'ANULU' a tyúkoknak meg jó a kopasznyakúak, hozzám... ! :XD)))

Előbb utóbb, mindre illik majd meglásd, főleg ha több kakas is van, azaz 'ANULU'-k... :)))

2011. aug. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!