Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mondanátok csirke neveket?

Mondanátok csirke neveket?

Figyelt kérdés
12 kéne, abból kb 2 kakas.
2011. aug. 8. 14:20
1 2 3 4
 21/31 NDorika válasza:

Nekem vannak hobbiszarnyasaim:

A KAKASOK:

Pingvin,(Sas),Hamiska,(Hercules),Kokorcsin,Cacao.

A TYUKOK:

Pipi,(Piri),Potyi,Noemi,Dagi,Barnacska,Caramell.....

A zarojelesek betegsegben vagy termeszetesen meghlltk

2012. máj. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:
100%
Hát én ahogy megláttam a kis kakast azonnal elkiáltottam magam: PIPE! Azóta Pipének hívjuk. Nevezd el őket úgy, ahogy jön.
2012. júl. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
100%
Nekem jelenleg 12 japán tyúkom van , és egy kakasom, valamint 13 japán csibém és 5 gyöngyi csibém. Még nincs mindegyiknek neve, de eddig ezek voltak: Jancsi, Juliska, Hófehérke, Fácán, Csipke, Bóbita, Rózsa, Pepita, Nagyfehér, Csillag, Cikória, és Gyöngyi. Mi nem vágjuk le őket, hobbiból tartjuk, és legalább tojást sem kell venni a boltban. Szelídek, kézből esznek, és vigyázni kell, hogy rájuk ne lépjünk, mert mindig mellettünk járkálnak, ha ott vagyunk. Az etetésük nem kerül sokba, a középső udvaron vannak, és minden bogarat összeszednek, sok füvet esznek. A legtöbb név a tulajdonságaik alapján született.
2012. aug. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
Kendermagos... szorozva 10-el.
2014. jan. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
100%
Csipi,Csanó,Csóri,Csöri,Csári,Csipcsip,Csirip,Cserri,Csipogó
2014. jún. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
banán,gyémánt,csíkos,málna,pötyi,pöttyös,csillag,hógolyó,kotló,szaturnusz,merkúr,búboska,arany,kocka,márvány,virág,talpas,hófehérke,eper,pille,tóni,zsömle,morzsa,fasírt,herceg,barna,fácán,holdfény,fikusz,tavasz,nyár,hópehely,fõnix, fehér
2014. jún. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:

pl. Tyúkoknak: Sisi,Pocahontas, Tyutyu :D,Misis Pipi, Mis.kot-kot :$, Mázli...... :-)

Pl. Kakasoknak : Herceg, Rambo,KasaNova, Classic,Chuck,Úrfi, Jónás, xD stb......

2014. nov. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
100%
Hol laknak eme csodás állatok, akiknek már nevük is van? :D S hallgatnak is a nevükre? :D
2014. nov. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
én csak a kedvencemet neveztem el és ő Koko lett. :)
2016. jún. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Nekem ezek voltak:csipike csiri fényes góré tollas haver korom pihi pufi😁
2019. máj. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!