Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi alapján válasszak papagájt?

Mi alapján válasszak papagájt?

Figyelt kérdés

Szeretnék holnap venni egy hím hullámos papagájt a tojómhoz.

De nem tudom mi alapján válasszak. Kezdő madaras vagyok. Olvastam, hogy ha nem tetszenek egymásnak akkor bánthatják is egymást, ezért hasonló tulajdonságú papagájokat kell összetenni. De milyen tulajdonságai vannak egy papagájnak amellett hogy aranyos, édes, virgonc és idővel közvetlen.

És igaz, hogy csak a hímek utánozzák a hangot? Ti hogy tudnátok jellemezni a papagájotok?


2011. aug. 10. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak a hímek tudnak hangokat utánozni de párban nem fog beszélni szerintem. 90% hogy jól kijönnek majd egymással. Az első pár napban lehet hogy csipkedni,kergetni fogják egymást akkor is ha később jól kijönnek majd de ha 1-2 hét után se nyugodnak le elgondolkozhatsz a hím lecserélésén.
2011. aug. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
úgy vettük meg az új papagájunkat hogy vittük a már meglévőt ..én kiválasztottam a sok közül melyik tetszik betettük ..de nagyon csipkedte az enyém ..ezért választottam egy másikat ..azzal rögtön puszilkodni kezdtek ..nagyon édesek :D:D
2011. aug. 12. 10:23
 3/3 anonim ***** válasza:
[link] :) remélem tudtam segíteni
2011. aug. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!