Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen állatkám legyen?

Milyen állatkám legyen?

Figyelt kérdés

hellóóó!!

nos a szüleim megengedték hogy legyen vmi új kisállatom... csak én nem tudom hogy mit válasszak... :SS

ezért lécci írjatok sooksook kisállatoooot ... hátha tudtok segíteni... :D

nem lehet kutya,macska,tengerimalac,dzsungáriai törpehörcsög,halak-akvárium (kutyám,tengerimalacom,hörim és akváriumom van ... a macska meg nem lehet mert a kutyám gyűlöli a cicákat... )


2011. aug. 15. 19:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nyúl!
2011. aug. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
legyen papagájod ..annyira édes :D:D
2011. aug. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%

Amik eszembe jutottak:

degu, görény, nyúl, csincsilla, és díszmadarak, mint pintyek, papagájok, stb

2011. aug. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
van még törpesün is :)
2011. aug. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem haszon állattal kéne mostmár foglalkoznod.Mégis csak azért van az egész.Eddig betanultál,mostmár rajta.
2011. aug. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
vadászgörény
2011. aug. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem sok választás maradt. De miért ne lehetne mondjuk még egy kutyád? Mindenből csak egy lehet? Szép dolog lenne menhelyről egyet örökbe fogadni. Mondjuk egy kistestűt, ami nem eszik sokat. Ami még beugrik, az a vadászgörény, de nem tudom a kutya mennyire szeretné:)Meg ott vannak kígyók, de ha hörid van, nem tudom képes lennél e élő állattal etetni..Esetleg teknős vagy valamilyen madár. Remélem erről a sok állatról megfelelően tudsz gondoskodni! Nem tűnsz túl idősnek, bízom benne, hogy nem játékként kezeled és gyűjtöd őket!
2011. aug. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A terráriumi állatok kimaradtak, de nem tudom, hogy arra vevő lennél-e. :) Láttam már gekkót és kaméleont is otthon. Bár annyira nem nyerte el a tetszésem. :D
2011. aug. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

kutyusom azért nem lehet mert a mostani 15 éves és még sétáltatás közben is nekiugrigk az összes kutyának... és ugytál minden kutyát... :PP :((

nem hinném hogy rosszul tartom az állataimat és hogy csak játékként tekintek rájuk.... ja a tengerimalacaimnak (2 lány) és a hörinek... minden nap kicserélem 2x a magot meg a zöldséget... ja meg azt a sarkot amibe piszkít(anak) minden nap kiszedem ... az egész ketrecet ill. akváriumot (a malacok : 100x50-es + 120x50-es összekotve létrával höri : 70x 40-es terraketrec 3 emelettel aksi : 80 liter)minen hétem kitisztítom (az aksiban csak a víz 1 harmadát szívom le .... ja és talajposzívózok... )

ja a ketercre és a felszerelésre max 20.000 ft-ot költhetek ....

2011. aug. 15. 20:06
 10/17 A kérdező kommentje:
ja én még a madárpókot is szeretem... szóval bármi jöhet... :DD
2011. aug. 15. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!