Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogy kell a zebrapintyeket...

Hogy kell a zebrapintyeket tenyészteni? (fészek berendezés, fióka etetés, stb. )

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én igaz papagáj tenyésztő vagyok de meglátjuk hogy tudok e segíteni. A fészek berendezésével nem kell sokat bajlódnod és fűrészport vagy forgácsot szoktam bele tenni és mikor a fiókák el kezdenek tollasodni akkor ezt hetente 1x cserélem addig csak hetente megnézem hogy esetleg van e benne megzápult tojás vagy el hullt fióka ha van akkor azt kiveszem. Az etetésen nem kell semmit változtatni max annyit hogy a felnőtteknek én ilyenkor szoktam venni állateledel boltban vagy a tescoban is kapható madár dr. nevezetű vitaminpótlót amit a vizük be kell csepegtetni és ezt a vized olyan 2-3 hónapos korukig a fiókáknak is ilyet adok és a nagyoknak is ilyat adok de az enyémek előtt mindig ilyen víz van egy olyan kis doboz 500Ft de 5 évig is elég és nem romlik! Nagyából ennyi lenne remélem segítettem! Ha valami kérdésed van akkor írj privátot!
2011. szept. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!Márcsak arra lennék kiváncsi, hogy milyen pépet adjak a fiókáknak ha én is szeretnék nekik adni ennivalót, mert szelíddé szeretném őket nevelni és mikor lehet előszőr megfogni őket?
2011. szept. 4. 17:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Mikor el kezdenek pelyhesedni akkor már nyugottan meg foghatod őket. Lehet kapni nagyobb állateledel boltokban madár tápszert ez van poros amit vízzel kell fehígítani és van nagyobb fiókák részére ilyen kis golyós. Mindegy melyiket veszed de el őször a porosszal érdemes kezdeni és utánna a golyóssal.
2011. szept. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!