Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szerintetek már lehet eggy...

Szerintetek már lehet eggy araraunám?

Figyelt kérdés

az énekes papagájok voltak az első papagájaim

azóta vannak hullámosaim,nimfáim,pennantjaim,rozelláim,ékes papagájok,kis sándor,nagysándor,jákó,fehérbóbitás és sárga

bóbitás papagájaim,szivárványlóri,király papagájok,feketesapkás.

elég sok a szabad időm sokat tudok a papagájokkal foglalkozni.

szerintetek megérettem már hogy legyen egy ara papagájom?

minden madaram röpdében van

és már mindnek van párja,a hullámosok és a nimfák kissebb kolóniában vannak

ha az arám megszelidülne vennék neki eggy párt!


2011. szept. 11. 19:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Először is: *egy.


Másodszor: nem az a kérdés itt, hogy hány papagájt voltál képes venni, erre mindenki képes egy kis pénzzel:)


Mire jutottál velük? Hogyan tudsz erre a minimum 50 felsorolt madárra odafigyelni, plusz egy arára is, aki köztudottan annyi figyelmet igényel, mint egy gyerek? Nem a madaraid száma határozza meg, hogy készen állsz-e rá, hanem az elért eredményeid, és a madaraid jelenlegi állapota. Erre meg csak Te tudod a választ.

2011. szept. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

ugy vettem őket a hullámosom az eggyik tudott egy pár szót

mert ugy vettem elősször mindet előbb egy fiutés azt tanitgattam trükkökre(halottnak tettetést meg ilyeneket)

a jákóm meg vagy tud 80 szót kb de már van azóta párja igyhogy többet nem tanul sajna

a nimfa amelyik tanult trükköt és beszédet meg a hullámost is azt nem tettem kolóniába csak párt vettem nekik

a rozellák kicsit vadak. a feketesapkásom csak integetni tud

eggyik him nimfa tudja a starwars főcimdalát

a sárgabóbitásom a lány tud 2 szót

a pennantok nem tanulnak semmit csak szelidek de nekem ennyi is elég:)

az énekeseknek meg gyönyörü hangjuk van azok is azért tartom őket ők is nagyon szelidek:)

2011. szept. 11. 20:02
 3/12 anonim ***** válasza:

Másodszor is: *egy


Ha úgy gondolod,hogy lesz rá időd, és van rá több százezred (madár nagyjából 150-200, kalit 100 ezer + a hozzávalók), akkor Te tudod. Ez szerintem nem olyan kérdés, amit idegenek meg tudnak válaszolni:)

2011. szept. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

a többi nem tanult semmit sem:(

csak szelid mind:)

2011. szept. 11. 20:13
 5/12 A kérdező kommentje:

a hellye már el van tervezve

és van rá időm hogy vele foglalkozzak!

és oké az "eggyet" ugy írom mostmár hogy "egy":D köszi a felvilágosítást:D

2011. szept. 11. 20:20
 6/12 A kérdező kommentje:

ja és még a kis sanyimat nem emlitettem megtanult 1 szót a nevét:)

és a nagy sanyi csak trükköket tud(halottnak tettetés,forgás,integetés,kézfogás:)

2011. szept. 11. 20:27
 7/12 anonim ***** válasza:
Mutatsz róluk képeket?
2011. szept. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amúgy le a kalappal a madaraid előtt, meg előtted is:) Hogyan tanítottad meg őket halottnak tettetésre?
2011. szept. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Starwars :DDDD

Hát nagy arcok lehettek a papikkal együtt. :D


Én sem tudom a választ a kérdésedre, de még annyit elgondolkodtatónak felvetnék, hogy az életkorukat is vedd számításba - tudom, h vannak kakaduk és társaik, akik közel addig élnek - de ugye nem mindegy, h hány madarat kell majd eltartanod (pláne ilyen költségvetésűeket) később.

2011. szept. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

a neten nincs rólluk kép:S

de amúgy ugy tanítottam meg a halottnak tettetést hogy a hátára fordítottam(nagy nehezen:D)amikor már nem ficánkolt klikkeltem a klikkerrel és előtte mondtam hogy halott ezt sokáig gyakoroltam vele és már utánna csak annyit mondtam hogy halott és magától megcsinálta:)

2011. szept. 11. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!