Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Eggy repedés van a csörén,...

Eggy repedés van a csörén, betegség?

Figyelt kérdés
A kis sándor papagájomnak repedés van az also és a felsö csörén is ugyan ojan csör alakban, csak valamennyivel fölyébb a csör hegyétöl. Még csak 6-honapos, ez lehet betegség? Vagy csak az a rész le fog esni és eggy picivel rövidebb csöre lessz? Ez normális????
2011. okt. 28. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Jól sejtem? Olyan, mint ha egy hártya-rétegben csak addig nőtt volna a csőre?

Az vitaminhiányra utal. Mit adsz neki enni? Milyen vitaminokat adsz neki?

2011. okt. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kap nagy papagajoknak való eledelt ( tányerica, köles, búza, kukorica), meg valami egzotic light nevü szárított gyümölcs és magvakat. Nem tudom mien vitaminokat kéne adnom, nem vagyok magyarországi és nálunk nem nagyon van ilyesmi. Esetleg ha leírnád pontosan mi kell hogy utánna nézhessek.
2011. okt. 28. 14:40
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja és elfelejtettem odairni. Kap friss gyümölcsöt is ( almát, szöllőt ) és sárgarépát.
2011. okt. 28. 14:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyértelmű vitamin hiány. Vegyél neki Cyclops kagylót, azaz másik nevén szépia kagylót. Mészhiánya van valószinüleg.
2011. okt. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!