Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit csináljak evvel a sok...

Mit csináljak evvel a sok papagájjal?

Figyelt kérdés
Van 2-3 pár hullámos papagájom, pár hónap alatt eléggé elszaporodtak, van kb 25 db. Eddig megvették tölem a kisállat kereskedésben, de most már egy jó darabig nem vesznek , mert nekik is van most sok , és nem fogy. Hirdettem már sok helyen, meg plakátoltam ki papírokat h vannak eladó papagájok, de akk is csak 4-et vittek... A hétvégén ajándékozok el még 2-t az egyik ismerősömnek. De akkor is marad még egy csomó. Most is 3 tojó van az oduba, már megint van kb 8 db kicsi :/ . Tudom az én hibám , mert nem vettem ki az odukat... de amikor kijönnek a kicsik, egyből ki is veszem hogy ne szaporodjanak már.
2011. okt. 10. 14:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
ha vannak még ismerőeid akkor add nekik.kollégáknak nem tudnád adni?
2011. okt. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Próbáld meg neten, vagy az utcán (kiragasztani)...Mást sajnos nem tudsz, máskor majd odafigyelsz :// Sajnálom, pedig nem tudom, hogy laksz, de ahol én lakom, itt sok ember szeretne papagájt.
2011. okt. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha nem veszik meg pénzért, próbáld elajándékozni őket. Hirdetheted Facebookon, Expressz.hu-n meg ilyen helyeken.
2011. okt. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Vannak még ismerőseim, de nekik nem kell papagáj , nem tudok már senkit akinek kellenének.:/
2011. okt. 10. 14:43
 5/20 A kérdező kommentje:
Hirdettem az utcán is ragasztgattam ki papírokat. De erre még ingyen sem kell senkinek papagáj. :S
2011. okt. 10. 14:45
 6/20 A kérdező kommentje:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:42


Csongrád megyében lakom...

2011. okt. 10. 14:46
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
sztem gyerekektől,diákoktól vagy tapasztalt háziállattartóktól is érdeklődhetsz.van gyerek biztos hogy szeretne papagájt,nem?esetleg egy idős akinek nincs társasága?
2011. okt. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
milyen színű papagájaid vannak?
2011. okt. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ekkora felelőtlenséget..
2011. okt. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:25


Minden színű van... fehér,zöld,sárga,világoskék, , sötétkék stb....

2011. okt. 10. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!