Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit csináljak evvel a sok...

Mit csináljak evvel a sok papagájjal?

Figyelt kérdés
Van 2-3 pár hullámos papagájom, pár hónap alatt eléggé elszaporodtak, van kb 25 db. Eddig megvették tölem a kisállat kereskedésben, de most már egy jó darabig nem vesznek , mert nekik is van most sok , és nem fogy. Hirdettem már sok helyen, meg plakátoltam ki papírokat h vannak eladó papagájok, de akk is csak 4-et vittek... A hétvégén ajándékozok el még 2-t az egyik ismerősömnek. De akkor is marad még egy csomó. Most is 3 tojó van az oduba, már megint van kb 8 db kicsi :/ . Tudom az én hibám , mert nem vettem ki az odukat... de amikor kijönnek a kicsik, egyből ki is veszem hogy ne szaporodjanak már.
2011. okt. 10. 14:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

ma 15:21

Eladni,elajándékozni akarja a madarakat és nem kínozni(legalábbis remélem hogy nem). Szinte minden gyerek ha mutatsz neki egy papagájt egyből akar is egyet de milyen sorsa lenne az így eladott papagájoknak? Az életük végéig egy kis kalitkában,magányosan,stb. kell élniük mert a gyerekek 99.9% pár hét után meg is unja őket.

Tehát a kérdezőnek csak azt tudom mondani hogy csak olyan embernek adja oda a madarait aki tényleg utánaolvasott,kérdezett tehát tudja hogy kell tartani és nem csak hirtelen akar egyet venni mondjuk a gyerekének mert hetek óta könyörög egyért.

2011. okt. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:08


Így van.Azért nem mindegy hogy kinek,és minek adom oda őket. Pl volt olyan is akinek kellett volna papagáj, előtte galambjai voltak, de hallottam hogy kínozta őket, és deszkával agyon csapkodta mindet. Ezek után eltudom képzelni hogy a papagájokkal mit tenne. :/


Persze hogy nem kínozni akarom . Most is nagy ketrecben vannak a madarak, és sokszor kivannak engedve és tudnak repülni. Szépek, egészségesek , tiszták.

2011. okt. 10. 18:58
 13/20 anonim ***** válasza:

Más állatkereskedésbe utána néztél már, hogy befogadják-e őket, vagy csak abban az egyben? Mert ha nem akkor nézz utána! Ingyen hirdesd őket, továbbra is!

Vedd ki az odúkat, vagy válaszd szét a madarakat és akkor nem fognak szaporodni!

2011. okt. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Az én papagájom, mikor "igazán" szerelmes volt, de én nem tudtam róla, így odút sem szereltem fel nekik, mondván két azonos neműt vettem véletlenül, a földre rakott tojásokat (persze megtermékenyítetlent). Én nem bíznék ezek után abban, hogy csak odúkivétellel megoldódik a problémátok...
2011. okt. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Voltam több állatkereskedésben, de mindegyikben van sok papagáj most, és nem veszik be őket.
2011. okt. 10. 20:57
 16/20 anonim ***** válasza:

Az expressz.hu-n hirdess! Állat-növény/ madárak kategóriában!


Biztosan találsz majd rá vevőt!

2011. okt. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Vidd el madárbörzékre.

Ott általában elkapkodják a hullámosokat, nagyon kelendők.


Itt tudsz érdeklődni, hol van börze: [link]

2011. okt. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A börzék(főleg a monori) se annyira jók mert onnan sok hullámos az olasz konyhán köt ki a tollukból pedig kalapdísz készül.
2011. okt. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hírdesd meg neten.Vaterán, expresszen stb.Biztos elviszi valaki őket.Ja és máskor vedd ki a tojásokat az oduból és törd össze őket.Vagy ha van kutyátok add oda neki.Szép fényes lesz tőle a szőre.
2011. okt. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
szia ingyen adod melyik városba laksz én is csongrád megyei vagyok
2011. okt. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!