Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogy tudjam őket meg tanítani?...

Hogy tudjam őket meg tanítani? (Hullámos papagáj)

Figyelt kérdés
Van két hullim tenyésztőtől vettem kicsit szelídek voltak! Azon már változtattunk fel ülnek a kezem meg minden! De amikor ki veszem őket a kalitkából fel repülnek a fügöny karnisra mit tegyek ja és minden nap kinn vannak reggel jönnek ki és délbe mennek be este szeretném ki venni őket és fel repülnek! Mi tegyek? Kevesett lehetnek kinn nem tudom segitsetek!!! pls Előre is köszönöm a normális válaszokat!
2011. okt. 22. 12:36
 1/9 A kérdező kommentje:
Kevesett lehetnek kinn? nem tudom segitsetek!!!Bocsi le maradt a kérdőjel
2011. okt. 22. 12:38
 2/9 anonim ***** válasza:
Tegyél a karnisra valamit amitől félnek és pár fűzfaágból csinálj nekik egy kiülőt fejmagasságban. Így mivel a karnisra nem tudnak menni kénytelenek lesznek egy másik helyet keresni. Próbáld meg a fűzfaágakra tenni,terelni őket. Ha megtetszik nekik mindig oda fognak menni.
2011. okt. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi csak egy problémám van ezek semmitől se ilyednek meg amikor haza hoztam őket ki ették az etetőjüket be gyültam és ott maradtak arréb se mentek! szóval ha csak a mamámat nem ületetem fel a karnisra xD
2011. okt. 23. 11:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Próbálkozz valamitől biztos félnek. Színes zacskó, piros rongy, partvis, fésű(az én hullámosom retteg tőle),stb.
2011. okt. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Meg találtam a gyenge pontjukat pluss kutya! xD oda márt nem is repülnek jobban szeretik a tv-ém tetéjét -.- xD

És arra hogy lehet ne még őket hogy felültetem őket az újamra aztán lassan veszem ki őket és el repülnek az újamról azt szeretném hogy ott maradjanak mit tudnék tenni?

2011. okt. 23. 17:05
 6/9 anonim ***** válasza:
A szelíd madarak is egyből elrepülnek mert a kalitkában nem tudnak repülni ezért amint lehetőségük van rá kinyújtóztatják a szárnyaikat.
2011. okt. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz mi se tzudnánk egy kis börtönben futni xD de valami módszer hogy ott maradjon vagy probáljak fel ültetni a kezem re amikor már röpködtek?
2011. okt. 23. 20:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Repülés után elülnek és ilyenkor foglalkozhatsz velük.
2011. okt. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kössy!
2011. okt. 25. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!