Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kis sándor papagájom van....

Kis sándor papagájom van. Szelidítés érdekébe mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is kis sándorom van, eggy hete kaptam, még én se tudok sokat róluk, de jó videókat lehet találni a youtubon a szelíditéssel kapcsolatban, nézz utána. :)
2011. okt. 23. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia nekem is kis sanyim van minden nap foglalkozom vele elöször mindent lassan csinálj hirtelen mozdulat és lehet hogy örökké félni fog lassan nyisd ki a kalitka ajtot és félig tedd csak be a kezed utána várj hogy meg nyugodjon ezt csináld ugy 2-3 napig addigra meg szokja a kezed utána tegyél a kezed be ami imád pl fürtös kölest addig várj mig le gyukszik elöször csak ki nyitottam az ajtaját fül süketitő hangot adott ki szóval vissza térve a tárgyra ha lenyugodott kiváncsi lesz mi van a kezedbe lassan elöre nyújtott fejel fog közeledni ijedgy meg lehet hogy meg fogja nyalni a kezed meg kicsit bele csip nem fáj nyugi de lehet hogyn nem csip aztán még nem fog rá állni a kezed re ha oda megy szóban dicsért meg ha meg csip mond rossz madár igy meg tanulja egy idő után hogy nem kell csipkelödni következő alkalommal leher rá lép majd a az eggyik lábával a kezedre ilyen kor nagyon dicsérd meg majd a másikkal is felfog állni de ez hetekig honapokog tart legföbb a türelem és a nyugalom :) remélem sikerrel jársz sok szerencsét sajnos ha idős akkor nagyon sokáig tart enyém majd nm 3 éves és 2 hónapja csinálom de méár haaldunk :D
2011. okt. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ne ilyedj meg bocsi félre irtam
2011. okt. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi szépen,Király Vagy!

Neked is sok szerencsét, és sok boldog órát :)

2011. okt. 23. 22:11
 5/9 anonim ***** válasza:
oh köszi tudom hogy király vok xD
2011. okt. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most márt rá száll a vállamra is szabad ki járása van a kalitkából én irtam azt a szeliditőset nah és te hogy halatsz?
2011. dec. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok

nagyon jol haladok de azért tudnátok e videot is mutani?

Köszönöm

2012. jan. 19. 23:06
 8/9 anonim ***** válasza:
2012. jan. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi

csak én szeliditésbe gondoltam.

2012. jan. 20. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!