Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi volt előbb a tyúk vagy a...

Mi volt előbb a tyúk vagy a tojás? :S

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 02:59
1 2
 11/17 norbi980 válasza:
hát ez egy elég érdekes kérdés.:D.:$$ sztem a tyúk mert az is olyan élőlény mint az ember és ahogy az ember ugyanúgy létre jött a tyúk és így jött a tyúk szaporodásának megfelelően a tojás azért nem lehetett mert az nem élőlény mint az ember sztem a tyúk is ugyanúgy teremt mint az ember
2011. nov. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A tyúk egy másik vízi állatfajból alakult ki az evolúció során és annak még nem volt tojása hanem máshogyan szaporodott mert a vízben élt, aztán fogta magát a tyúk és kijött az óceánból és onnantól a szárazföldön már tojást rakott le. Az első embernek a Földön ki volt az anyukája?
2011. nov. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
29%
Sztem a tyúk,mert a tyúk leszármazottja a dínó egyik fajtája,és ha az adott dínó génhibás volt,akkor lehetséges,hogy egyből egy tollas,kotkodácsoló lényt keltett ki,amit manapság már tyúknak hívnak.
2011. nov. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ebből a videóból választ kapsz mindenre...

http://www.youtube.com/watch?v=xw2I0jAJqcI

2011. nov. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
A tyuk volt előbb ! Ugyanis Istennek nem volt arra ideje,hogy 21 napig üljön a tojásokon....
2012. ápr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Helyes megoldás:

A tyúk, mert van ami magától kitolja a tojást.Kakas segítsége nélkül.

Az már nem számít hogy a tojásból semmi nem kel ki.

2014. nov. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Egyszerre jött létre mind a kettő
2020. ápr. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!