Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miböl lehet megálapittani...

Miböl lehet megálapittani hogy fiu vagy lány és hogy milyen fajta?

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 1. 20:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hogy hím vagy tojó azt maximum a színeiből és amúgy ez egy hullámos papagáj.
2011. nov. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Elviszed egy allatorvoshoz.
2011. nov. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Tojó, hullámos papagáj.
2011. nov. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A neme megállapításához kéne a viaszhártyájáról egy közeli és tiszta kép.

A tükrös,csengős játékokat dobd ki mielőtt tönkreteszed velük szegény hullámost és vegyél pár fajátékot helyettük. Az ülőrudakat is dobd ki és helyettük olyan fűzfaágakat, akácfaágakat, nem permetezett gyümölcsfaágakat tegyél be amiket félig vagy még addig se tud átfogni a lábával mert már most is túl vannak nőve a karmai. Remélem az itató is olyan mint az etető mert ez a fajta a legjobb(minden oldala le van kerekítve így rendesen ki lehet mosni).

2011. nov. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
a viaszhártyája fehér, a tükrös csengöt már kidobtam csak igy kaptam és akkor készült a kép. a körmeinek tettem a rudjaira körömkoptatot de most se sokkal kisebbek és tettem neki füzfa ágat legtöbbet azon üll, ez az elsö madárkám ugyhogy van mit még tanulnom. elöre is köszönöm az eddigi és a további tanácsokat.
2011. nov. 1. 22:20
 6/12 anonim ***** válasza:

Tojó.

A karomkoptató még rosszabb. Kidörzsöli a talpát ezért fekély nőhet rá. Vidd el egy állatorvoshoz hogy levágja a karmait és az összes ülőrudat cseréld le vastag ágakra így az ágak folyamatosan koptatják a karmait és nem fog megnőni újra. A csőrét kockázatosabb vágni ezért mint már írtam vegyél pár fából készült játékot és lógass be a kalitkába vékonyabb fűzfaágakat is hogy legyen mit rágcsálnia.

A kalitka aljában madárhomok legyen. Hetente-kéthetente adj neki főtt tojást de ne engedd túl sokat enni belőle mert a sok tojástól lehet hogy elkezd tojni.

2011. nov. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez egy tojó hullámos :D
2011. nov. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy hullámos papagájról ugy tudod meg állapitani hogy tojó-e vagy hjm hogy meg nézed a a csőre fölött a viaszhártyát ha kékes akkor fiú a barnás tégla szjnű akkor tojó!És ez egy tojó :)
2011. nov. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolónál van a pont. Viszont nekünk volt már egy olyan tojó hullámosunk, akinek idövel kékké vált az amúgy rózsaszín csör feletti része... Ezután kék is maradt élete végéig.. Nem értem miért lehetett..
2011. nov. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A tojó hullámos papagájoknak a viaszhártyája lehet barna,fehér és kék fehér karikákkal az orrlyukak körül. A hímeknek pedig kék vagy rózsaszín a viaszhártyája.
2011. nov. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!