Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mért csinálja ezt a nimfám?

Virág6 kérdése:

Mért csinálja ezt a nimfám?

Figyelt kérdés
Űl az ülőrúdján és egyszer csak kitárja a szárnyait,és fejjel lefele lóg.Ha nyújtózkodna,akkor mért kell fejjel lefele lógni?Minden Nimfa így csinál?

2011. nov. 6. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden nimfa így csinál. Ez náluk a nyújtózkodás és szerintem azért fejjel lefelé csinálják mert úgy könnyebb kinyitniuk a szárnyaikat.
2011. nov. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, szokásuk..:) Hogy miért, arról fogalmam sincs.. (egész nap szabadon mozoghat, csak este van kalitkában, tehát a mozgáshiány nem indok nálunk, úgyhogy szerintem ez a természetükből fakad)
2011. nov. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pedig elég nagy a hely.A hullámos papagájomnál nem volt ez.Néztünk eggyet mikor megláttuk.Köszi a választ.
2011. nov. 6. 22:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is óriási a ketrec mégis csinálja, eddig az összes ilyen papagájnál láttam ilyet, nincs semmi baja , tényleg csak nyújtózkodik:)
2011. nov. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor jó.Már azt hittük a gyerekekkel,hogy kell a fejébe vér:)tudom hülye gondolat.Köszi a választ.Holnap megmondom nekik.
2011. nov. 6. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!