Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szerintetek ez milyen nemű...

Virág6 kérdése:

Szerintetek ez milyen nemű papagáj? Mért ilyen a farktolla? Már így vettem tegnap.

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



2011. nov. 11. 12:16
 1/8 A kérdező kommentje:
A másik nimfámnak egyenes a farktolla.Mért ilyen mintha elázott volna?Mit csináljak vele?
2011. nov. 11. 12:17
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hím.
2011. nov. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]

Mért ilyen a farktolla?

2011. nov. 11. 12:23
 4/8 A kérdező kommentje:
én úgy hallottam,hogy a ha keresztcsíkos a minta a tollán,akkor nőstény.Amúgy csendes.
2011. nov. 11. 12:24
 5/8 anonim ***** válasza:

A himeknek erösebb a mintázata és az arcfolt szine. Ennek alapján ez him.

A farktolla meg azért ilyen, mert sokat mászott és közben kicsit összetörte - a legközelebbi vedlésnél újra rendesen fog nöni.

2011. nov. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért fújhat,és csipkedi a másik nimfám,mert ő is fiú?
2011. nov. 11. 12:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Vedlik? Mert ha igen akkor tuti hím(2 hím nimfa is jól kijön). A farktolla pedig azért ilyen mert kis helyen tartották vagy megfogásnál a kalitka rácsán való mászkálástól roncsolódtak a farktollai.

A bolti ülőrudakat és a rácsok közé pattintható etetőt(önetetőt) dobd ki!!!!! Az ülőrudak olyan vastag fűzfaágak,nem permetezett gyümölcsfaágak vagy akácfaágak legyenek amiket félig vagy még addig se tudnak átfogni a lábaikkal. Az etetők, itatók pedig rácsra akasztható tálak legyenek mert az önetetőt,önitatót nem lehet naponta alaposan kimosni egy szivaccsal ezért fertőzésveszélyes.

Ja és ebben a kalitkában vannak ketten? Mert ez a kalitka 1 nimfának is épphogy elég. Kettőnek már kb.100cm hosszú 60cm széles kalitka kell.

2011. nov. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
papagájtenyésztő vagyok.ez egy him
2011. dec. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!