Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A kakas és a kukorékolás?

A kakas és a kukorékolás?

Figyelt kérdés

Szóval a kakas reggel, mikor virrad kukorékol, de ezt minek hatására teszi? Konkrétan a fény váltja ki vagy pedig az ösztönei? Tehát melyik lehet az erősebb?

Éjjel nyilván nem kukorékol,de a tavalyi tűzijáték alatt hozzáfogott. Tehát valamilyen szinten mégis csak a fény lehet a kiváltó ok, de ugye napközben is kukorékol. (ami elsősorban terület "kisajátításának" kifejezése)



2011. nov. 24. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
De igen, éjjel is kukorékol. Habár én már annyira megszoktam, hogy nekem szinte az a furcsa, ha nem. Az ösztönökre tippelném, mivel ez esetemben a fény kiesett a listáról.
2011. nov. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Engem is foglalkoztat ez a kérdés.. hogy mi az oka a kukorékolásnak. Illetve, aki tudja, hogy mi játszódik le a tyúkban miközben kotlik, arra is kíváncsi lennék :D
2012. jún. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!