Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van 2 kacagó gerlém. Hogy...

Van 2 kacagó gerlém. Hogy gondozzam őket? Mit esznek? Testvérek. A nemüket nem tudom de ha egy fiú meg egy lány és testvérek akkor lesz nekik tojásuk? . = (

Figyelt kérdés
2011. nov. 28. 21:12
 1/4 mark9111 válasza:
Semmi extrát nem igényelnek...,kukorica szotyi köles esetleg borsót ösze keverve adhatod nekik,de kiss állat kereskedésbe is meg tudod egybe keverve venni (de olcsobban jösz ki nagyobb menyiséggel egy takarmányboltból,mint egy állatkereskedésből).Azt én se tudom honnan lehet tudni a nemüket...de ha "fiú és lány" akkor lesz tojásuk!(csak nem a leg egészségesebb dolog).
2011. dec. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 mark9111 válasza:
jah és jut eszembe víz legyen elöttük mindig!
2011. dec. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megesznek mindenféle magot, kenyérmorzsát is. Letojni majd tojnak de ha nem pár akkor nem lessznek kisgerlék.

Idővel megszelídülnek, nekem szabadon repkednek és nem mennek el visszajárnak saját fészkükre.

2011. dec. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a JÓ válaszokat!!!!!!! =)
2011. dec. 14. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!