Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Tudtok nekem CSAK Magyarország...

Tudtok nekem CSAK Magyarországon őshonos madarakat mondani?

Figyelt kérdés

Prezentációt készítek különleges madarakról, lehetőleg Magyarországon előforduló egyedekről.

Persze találtam olyan madarat, ami máshol is őshonos, de van valami különlegessége.

Esetleg valaki tud nekem valamilyen ötletet adni? Nagyon megköszönném. :)


2011. dec. 9. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan madár nincs is amelyik csak Magyarországon honos... Bármilyen madár fajta jó? mert madarász vagyok.
2011. dec. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen. :) Utólag észrevettem, hogy rosszul írtam, de nem baj.

Olyan madárról kéne írni, amit ha egy külföldinek elmesélek, akkor elcsodálkozzon.

Nem nagyon vagyok jártas ezekben a különlegességekben, már a könyveket is bújom. Esetleg ha tudnál 1-2 fajt mondani akkor nagyon hálás lennék. :)

2011. dec. 10. 16:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a harkályokról lehetne írni vagy pedig kisebb énekes madarakról is. Pl: Sárgarigó, fenyves cinege, meggyvágó, őszapó,erdei pinty, kék cinege, stb stb.

jah és a ragadozó madarakat se felejtsük ki. Héja, solyóm, parlagi sas, vércsék, :))

2011. dec. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! :)
2011. dec. 11. 10:16
 5/5 anonim válasza:
Én a kerecsensólymot választanám
2014. márc. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!