Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen a jó papagáj ketrec?

Milyen a jó papagáj ketrec?

Figyelt kérdés
Mit kell bele venni, hogy a madár jól érezze magát? Mekkora legyen, és milyen szerkezetű?
2011. dec. 24. 09:01
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
0%
Álljál le kisanyám! Én csak adtam egy tippet, s ráadásul még normális stílusban is írtam! Ha ennyire nem tudsz semmit a papagájokról, sőt még a Google-ról sem, nem értem mit pattogsz.
2012. júl. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy pontosan 15 kérdést tettél fel...
2012. júl. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Ha neked ez a normális stílus. A tipp-ről nem is beszélve: "Hallod most nem azért a 20 fillérért, de Google a barátod..." ez aztán a segítség, gratulálok! Minden elme rokkant képes beírni a google-ba, hogy hullámos papagáj tenyésztő. De képzeld, a neten nem megbízható "szaporítók" is vannak, és ezt szerettem volna kiküszöbölni, de neked muszáj volt bele kontárkodnod.
2012. júl. 8. 15:06
 24/36 anonim ***** válasza:
Na és a többi alapkérdés?? Etetés, kalitka, stb.? Ráadásul ezerszer normálisabb stílusban írtam mint te.
2012. júl. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

Szerintem jól teszi a kérdező hogy kérdez mert itt legalább normális válaszokat (is) kap. A papagájokkal foglalkozó oldalak 80-90%-a hatalmas hülyeségeket ír.


Sokan még utánanézni se hajlandóak és szentírásnak veszik azt amit az eladó mond nekik pedig az eladók többsége össze-vissza beszél,hülyeségeket mond hogy minél több mindent rá tudjon sózni az emberekre de olyan eladó is van aki jót akar csak tudatlan,rosszul informált mint sajnos a madártartók többsége ezért ad rossz tanácsot. Olyan is van aki a saját elképzelése szerint tartja az állatait és meg van róla győződve hogy az állatai boldogok pedig távolról se azok.

2012. júl. 9. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

Utolsónak köszönöm, a felém vetített tiszteletét és hogy ki állt mellettem!

Utolsó előttinek pedig csak azt tudom javasolni, hogy ott osztogassa az ész, ahol az emberek vevők rá! Kifogásokat keresel, hogy megvédd az igazadat!

2012. júl. 9. 13:36
 27/36 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónak igaza van nagyrészt, de a legtöbb kérdésedet valóban alaptalanul tetted fel. TE keresel kifogásokat amúgy. Menj és olvass inkább ki egy papagájokkal foglalkozó könyvet.
2012. júl. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
És melyik kérdést is tettem fel alaptalanul? Egyáltalán hogyan lehet feltenni alaptalanul egy kérdést, okos... Képzeld kiolvastam egy papagájokról szóló könyvet, és? Ott sem találtam meg minden kérdésemre a válaszomat. Ugyanis egy könyv nem kérdez-felet, és úgy gondoltam, talán itt valaki tud okosabbat is mondani, de Te eléggé lehúzod az átlagot!
2012. júl. 9. 21:09
 29/36 anonim ***** válasza:

10 perc alatt megtaláltam a neten:

-És még szeretném megkérdezni, hogy a hullámos papagájnak milyen színváltozatai léteznek?

-miért nem jó a festett ketrec?

-És egyébként forgács is jó a madárhomok helyett?

-Még azt szeretném kérdezni, hogy melyik könnyebben tanítható, a hím vagy a tojó

-és hogyan lehet őket megkülönböztetni, még akkor mikor nem ivarérettek, vagyis 1 évesnél fiatalabbak, kb. fél évesek

-Miért szükséges a madárhomok az emésztésükhöz, nem tudod?

- Egyébként okos állatok ezek a hullámos papagájok? (hát bakker, tuti okosabbak nálad, ha te még ezt sem tudod -.-")

-És hogyan kell kézhez szoktatni?

Szóval fejezd be a magyarázást. Ezek alap dolgok.

2012. júl. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Persze, és te gondolom, az elejétől fogva tudtad mindegyikre a választ! Akkor te nagyon okos lehetsz! Inkább te fejezd be a magyarázatot, szabad országban élünk, jogom van kérdéseket feltenni, főleg ha azon egy állat életkörülménye függ. És lehet, hogy megtaláltam pár kérdésemre a választ neten, de mint mondtam azokban én nem bízom meg. Ugyan is egy állat élete nekem fontosabb, mint a jó hírem, ezért is tettem fel ezeket az "alap" kérdéseket, és ezért sem érdekel, hogy mikkel mocskolsz össze-vissza. Tudod, te vádolsz teljesen alaptalanul. Nézzél kicsit magadba! Egy állat szeretete, az amit te sosem fogsz megérezni!
2012. júl. 11. 08:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!