Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen a jó papagáj ketrec?

Milyen a jó papagáj ketrec?

Figyelt kérdés
Mit kell bele venni, hogy a madár jól érezze magát? Mekkora legyen, és milyen szerkezetű?
2011. dec. 24. 09:01
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi bajod van a kérdezővel. Én örülök neki hogy kérdez mert ebből látszik hogy felelősségteljes és megfelelően akarja tartani. Kevés ilyen ember van.

Szerinted mivel lenne jobb az hogy a kérdező nem itt kérdez hanem rákeres az interneten a hulik tartására és elhiszi azokat a hülyeségeket amik rengeteg oldalon megtalálhatóak mert oldalról oldalra terjednek pl.az ülőrudak vagy műanyagok vagy gyári(azaz sima, egyforma vékony) fák legyenek.

Én még a könyvekben se bízok nemhogy az ilyen oldalakban.

2012. júl. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
SOSEM FOGOM ÉREZNI EGY ÁLLAT SZERETETÉT? TELJESEN HÜLYE VAGY??! Tudod hány éve vannak lovaim,pulitenyészetem, papagájaim, tartunk itthon gabonasiklót és tenyésztünk egereket SZERETETBEN??? Nem?! Akkor ne magyarázz! Mellesleg szerintem nem te szoktál ilyen körökben önkéntes munkát végezni, s abban is biztos vagyok hogy még nem kaptál semmilyen állatbarát vagy természetvédő oklevelet sem, és újságban sem voltál emiatt! ÉN VOLTAM! És igen, minden kérdésre tudtam a választ! A kérdésedből nem az látszik, hogy felelős "állatbarát" és tartó lennél, hanem az hogy még internetezni is lusta, idegesítő kis 13 éves hülyegyerek vagy! És most fordulj magadba!
2012. júl. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

Természetesen, akkor kiegészítem az előző kommentemet. Te annyira okos vagy, hogy tudsz mindent rólam. Csak éppen azt felejtetted ki, hogy egy kutyamenhely önkéntese vagyok, akire nyugodt szívvel rá lehet bízni egy kutya kimentésének ügyét, emellett van 4 lovam, akiről minden egyes nap Én gondoskodom, a kutyámmal emellett kiállításokra járunk, és tengerimalacokat is tenyésztek, hobbi céljából! Szerintem állj le, mert nagyon nincsen igazad! Ne nézzél már hülyének! Inkább te vagy egy kis 13 éves taknyos, és képzeld azért is tettem itt fel a kérdéseimet, mivel nem volt a lovaim miatt 4-5 órám kikeresgélni a neten az összes kérdésemet. Ugyan is a lovak gondozása nem csak pucolásból és lovaglásból áll ám, de úgy nézem te nagyon ráérsz ennyi állat mellet. Inkább feltettem itt, hátha tud valaki normálisat is mondani!

És az előző válaszolónak köszönöm! Nem tudom mi baja van! Biztos agyára ment a sok hülyeség!

2012. júl. 13. 08:10
 34/36 anonim ***** válasza:

Na nem mondod, hogy nem csak ennyiből áll egy ló gondozása -.-" Köszönöm nyilvánvaló kapitány...

Amúgy nekem kettő lovam van. Semmi nem menet az agyamra.

2012. júl. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Mellesleg érdekes, hogy ezek az információk csak most jutottak eszedbe magadról. Te jó Isten, most elképzeltem, hogy lóvásárlás előtt a lovakról is feltettél ide 65413121352 kérdést, plusz a kutyákról és a többi állatodról.
2012. júl. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

Legalább én nem vagyok annyira fafejű, hogy nem fogadom el mások segítségét! Amúgy meg a lovakat nem én vettem, ugyan is 2 családi örökségből maradt meg rám, egyik ott született nálunk a harmadikat meg csak szimplán egy állatvédő szervezetről mentettem meg. És egyébként, nem most jutottak eszembe magamról ezek a tulajdonságok, csak nem szoktam vele villogni, és dicsekedni, mint te. Ugyan is te már az első perctől fogva itt fényezted magadat! De mint mondtam, a lovaim miatt nem volt időm felkeresni tenyésztőket, ezért is itt kérdeztem meg, de látszik, hogy szövegértési gondokkal küzdesz, ugyan is a lovaim előtt nyilván való, hogy nem voltak lovaim, csak lovardákban valamint egyéb lovas udvarokban dolgoztam és természetesen a most lévő lovaim előző tulajdonosánál(aki egyben a rokonom volt és mellesleg nem rég halt meg), ezért hát volt időm tenyésztőktől kérdezni, nagy okos!

Szerintem most már leszállhatnál az ügyről, mert amit művelsz az már nagyon gyerekes!

2012. júl. 15. 10:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!