Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi baja a papagájomnak?

Mi baja a papagájomnak?

Figyelt kérdés
nagyon szeretem és félek hogy van valami baja előre tolja a nyakát és nyitogatja a csőrét és dőrzsöli a csőrét a fához amin áll már befújtam sprével a tollát külső élősködő ellen és ivermectin spot on-nal és becsepektettem a nyakát mert szerintem torokatkája van és ez mennyi idő után változtata az állapotán, mert holnap lesz egy hete és semmi változást nem látok csak azt hoyg talán többet csicsereg mi a véleményetek?
2012. jan. 3. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

tudod, nem hiába találták fel:

Á L L A T O R V O S

2012. jan. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem jön vissza kaja a csőréből?
2012. jan. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

nem

első válaszolónak: és T U D O M

azért nem vittem el eddig mert azt mondta a nő a patikába hogy majd egy hét után nem javul akkor vigyem el

2012. jan. 3. 17:05
 4/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a madárka?
2012. jan. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4-5
2012. jan. 3. 17:09
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy etetési ösztön?
2012. jan. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem tom lehet, nem nagyon értek hozzá, van egy lány pár mellette és már rajta is észre vettem derajta csak egyszer
2012. jan. 3. 18:33
 8/12 anonim ***** válasza:

Attól hogy nyitogatja a csőrét és a fához dörzsöli még egyáltalán nem biztos hogy beteg ezért előbb állatorvoshoz kellett volna vinned hogy kiderüljön tényleg beteg-e ahelyett hogy azt mondod,megállapítod a szinte 0 tapasztalatoddal hogy torokatkája van.

Minden madár hozzá szokta dörzsölni a rácshoz,ülőrúdhoz a csőrét tehát ez normális. Az előretolt nyakkal való tátogást pedig az én papagájaim is szokták csinálni általában azután miután megvakarták a fejüket de csak úgy, miközben én vakarom a fejüket is csinálják.

2012. jan. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
de ez a nélkül is csinálja
2012. jan. 3. 19:28
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak úgy is szokták csinálni.
2012. jan. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!