Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Melyik papagáj utánozza...

Beáta Ch. kérdése:

Melyik papagáj utánozza jobban az emberi hangot a hullámos vagy az ugyn. Standard hullámos?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Kék ara.
2012. jan. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kékhomlokú amazonpapagáj.
2012. jan. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

jákópapagáj


nimfapapagáj

2012. jan. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanolyan jól beszél mindkettő. Csak az a különbség a két hullámos között hogy a standard nagyobb és sokkal könnyebb megszelídíteni,jobban ragaszkodik az emberekhez viszont az átlag életkora csak 10 év míg a normál hullámosé 15-20 év.
2012. jan. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor is lehetséges ha van mindketto egyszerre,és mindketto fiu?
2012. jan. 14. 12:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Talán úgy lehetséges hogy először megveszed az egyiket megszelídíted,eléred hogy kötődjön hozzád. Majd megveszed a másikat(külön kalitkába legyenek mindig) és őt is megszelídíted. Ezután ha sokat foglalkozol velük talán megtanulnak beszélni de kisebb az esélye mert attól hogy szelídek még egymással is akarnak barátkozni tehát lehet hogy a barátkozás jobban fogja őket érdekelni mint az hogy téged utánozzanak.
2012. jan. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az egyik 7honapos szelíd de annyira nem kotodik hozzám,igaz rájon a kezemre puszit ad stb.a másik kb 1-2honapos ugy találtam kint a hidegben hát hazavittem orvos látta egészséges,de egy kalitkában vannak.
2012. jan. 14. 15:13
 8/8 theridoux válasza:
az igazi emberi hangot csak egy beo képes utánozni, de ne felejtsd el hogy ö nem érti csak a hangot utánozza.
2012. jan. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!