Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen fajta papagáj van a...

Milyen fajta papagáj van a hullámos papagájon kívül, ami nála nagyobb, tartható otthon és nem túl drága?

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 11:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szintén rozella volt.
2014. jan. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mostmár 2019 van, és én is egy 3 és fél éves hím rozella papagáj boldog tulajdonosa vagyok. Szelíd, bújós, tiritarka madárka, nem sza....ik ngyot, íg könnyű feltakarítani, mert képzeld, egy arapapagáj, na az mekkora székletet produkálna(viszont azt meg lehet tanítani, h csak a ketrecébe szabad).

De az én rozlelám is szelíd, Lórinakn hívják, vannak játék hintái-létrái, de ha hazaérek, kb 6-7-8 órát vele vagyok, cuki nagyon, pedi azt mondják, nem olyan barátságos, mint többi papagáj, de mégis megszelídül.


hát én pont az ellenkezőjé tapasztalom ennek, nem is rikácsol, szépen énekel és jó utánozza a szavakat, és csettintésre forog vagy szaltózik, régen is volt nekem kicsi koromba, de ő már nem él, és az 05 éves, eléggé öregecske volt, mikor hozzám került névnapomon.

2019. júl. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!