Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Pinty fiókák? Hogyan tovább?

Pinty fiókák? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
sziasztok. most vettem észre hogy kikeltek a kis pinty fiókák, eddig még sose sikerült nekik ezért nagyon meg vagyok lepve... de nem tudom mit kell nekik adni enni? most főzök egy kis tojást, de fogalmm sincs mi a megfelelő táplálék nekik. kérlek segítstek!! félek hogy éhen halnak:(
2012. jan. 25. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Éhen halni nem fognak, végszükség esetén csak magokon is felnevelődnek. A szülők etetik őket majd a visszaöklendezett táplálékkal.

A tojás jó, keverj hozzá reszelt sárgarépát!

2012. jan. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

olyat csináltam, hogy tojás, keksz, tej és boltos keverék lárvás lágyeleségnek való kaját kevertem nekik össze. remélem ez így jó lesz nekik! 3 fióka van. mindennap csináljak nekik lágy eleséget? csinálok szívesen, csak nem tudom hogyan kell, és mit rakjak bele.

és köszönöm a válaszod!

2012. jan. 25. 14:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első fióka kikelése után 1-2 naponta kell lágy eleséget adni nekik. A lágy eleségből hagyd ki a tejet mert nem tesz jót nekik még a laktózmentes se. Inkább maradj a sima lágy eleségnél azaz a főtt tojás és reszelt,apróra vágott sárgarépa keveréknél.
2012. jan. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!