Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos Papagáj . Szakértők...

Hullámos Papagáj . Szakértők vagy biológusok vagy tenyésztő vagy madár tartok válaszait várom lent? .

Figyelt kérdés

2012. jan. 27. 16:01
 1/4 A kérdező kommentje:
A papagáj csőrének a tövén lévő bütykös rész amin az orjuk is rajta van ezt minek hívják , és ezt kell - e nézni a nemi azonosítás terén hogy milyen színű ?? .
2012. jan. 27. 16:03
 2/4 anonim ***** válasza:

viaszhártya a neve

ha lilás-kékes színű, akkor hím, ha barna, akkor tojó

2012. jan. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A nevét nem tudom, de: amig még fiatalok a papagajok, mindegyiknek rozsaszines és szép sima. Amikor ivarérettek lesznek - ezt nem tudom pontosan, mikor van, par honapos vagy kb. féléves korban - akkor a himeké kék szinu lesz, a tojoké marad rozsaszines, de ahogy oregszik, besotétedik és barnas lesz. Ahogy oregszenek, ugy lesz egyre "gyurottebb" is az a borhartya. Gyerekkoromban tartottam papagajokat és innen tudom, amit irtam, ez tuti, de az ivarérettségben nem vagyok biztos, a dolog nevét pedig nem tudom, talan viaszhartyaként szerepel a konyvekben.

2012. jan. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Okést köszönöm a válaszokat . :D:D .
2012. jan. 27. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!