Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A tyúkok meddig bírják víz...

A tyúkok meddig bírják víz nélkül?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Amíg szomjan nem halnak.

Nem hiszem, hogy bárki kipróbálta volna, és mivel állatkínzás volna, már nem is fogja.

2012. febr. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké...és a természetben, most mikor minden fagyott hol isznek a verebek, galambok?
2012. febr. 1. 23:59
 3/7 anonim ***** válasza:
De aranyos kérdéseid vannak.:) Talán max 4-5 napig. Nyáron kevesebb lehet.
2012. febr. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
Előbb magadon próbáld ki aztán, majd megtudod! Idióta!
2012. febr. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi a bajod. Hiszen ez egy természettudományos kérdés, nem pedig egy szadista, állatkínzó kéjelgésének megnyilvánulása. Ha mondjuk azt kérdeztem volna, hogy egy ember meddig bírja víz nélkül, akkor már gyilkos lennékp
2012. febr. 2. 02:23
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi a bajod. Hiszen ez egy természettudományos kérdés, nem pedig egy szadista, állatkínzó kéjelgésének megnyilvánulása. Ha mondjuk azt kérdeztem volna, hogy egy ember meddig bírja víz nélkül, akkor már gyilkos lennék?
2012. febr. 2. 02:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Hihetetlen de akár tíz napig is kíbírják,a harmincas években kísérletezték ki.
2012. febr. 2. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!