Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Megdöglik a hullámos papagájom...

Megdöglik a hullámos papagájom amíg haza viszem?

Figyelt kérdés
Veszek majd egy papagájt,amit egy olyan dobozban amiben van forgács szeretném hazavinni! De az út elég hosszú mivel én Debreceni vagyok és Bökönyből hozom a papagáj Debrecenbe,jelzem,hogy busszal!! 50 perces az út + az amíg az állomástól hazaérünk!! Nem lesz baja,nem fog megfázni?
2012. febr. 2. 19:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én állatorvoshoz vittem őt szükségmegoldásból, kis dobozban pár éve télen. Doboz aljára ruhát tettem, tetejére apró lyukakat, hogy egyenletesen szellőzzön, és csak minimálisat. Majd az egész dobozt körbebugyoláltam törölközőkkel egy kosárban. Így nem fázott meg. De én várnék legalább addig, míg ez az eszméletlen fagy enyhül. Nem azt mondom, hogy tavaszig várj vele, de egy-másfél hetet legalább, mert kegyetlen hideg van.
2012. febr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Beáta Ch. válasza:
én kb 3hete találtam egy kis hullámost rettenetesen át volt fázva,hazavittem radiátor mellé tettem egy kibélelt papírdobozba,másnap elvittem orvoshoz kapott egy kis antibiotikumot vízbe .mára nagyon eleven vidám rosszcsont lett belole,ugyhogy szerintem kibélelt dobozban tasiban nem leszz semmi baja.
2012. febr. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!