Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit lehetne ki tenni a madarak...

Mit lehetne ki tenni a madaraknak a madáretetőbe?

Figyelt kérdés

Nincsen itthon nekik való táp. Mivel lehetne helyettesíteni?

Esetleg horgász etetőanyagot lehetne nekik adni?( ne csesszetek le ha hülyeség, normálisan is megértem) Zsírt?(olvastam hogy hájat lehet nekik adni)

Előre is köszi



2012. febr. 4. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Szalonna (bőr), magvak..

Kenyeret ne, besavanyodik a begyükben...

2012. febr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A horgász etetőanyagot nem tudom, de szalonnát vagy hájat lehet adni nekik. Almát ha van, vagy valami kaját
2012. febr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tehetsz ki szalonnát vagy hájat! Meg persze kisebb magokat! De kenyeret ne, mert attól állítólag bajuk lesz szegényeknek vagy megfulladnak tőle... :(
2012. febr. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi még daráét siót szoktunk. De szerintem gyümölcsöt is lehet, bár azt most megfagyna.
2012. febr. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 hell-ikon ***** válasza:
Téli vegyes eleségen túl én még almát, párolt rizst, proteint szoktam kitenni. Az alma és a párolt rizst a fekete rigók körében igen kelendő a proteint meg főleg a cinkék viszik mint a cukrot.
2012. febr. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Töpörtyű
2012. febr. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!