Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen madár lehet? Rendszeres...

Milyen madár lehet? Rendszeresen teszek ki az ablakpárkányra szotyit, és mostanában a cinkék mellet megjelentek más madárkák is, amiket nem ismerek fel.

Figyelt kérdés
Cinkénél kicsit kisebb, hasonló testfelépítésű, szeme környéke piros, és ez fején körbeér. Rövid farka, és szárnya hegye fekete, és fehér pöttyök látható rajta. A madár halvány rozsdabarna. Imádják a szotyit! Mi lehet? Kösz

2012. febr. 13. 09:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tengelic lehet. Nyugodtan írd le a többit is, hogy milyeneket láttál, kíváncsi vagyok :)
2012. febr. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, tényleg tengelicék!Így már megtaláltam képen. Sokan vannak, néha tízen is csipegnek a párkányon, és ha elfogyott a mag, kopogtat az ablakon. Még balhéznak is a szotyiért!:-)
2012. febr. 13. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!