Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Itt repked az udvaron egy...

Itt repked az udvaron egy hullámost papagáj mit csináljak? Befogni már próbáltam nem sikerült:/?

Figyelt kérdés
2012. febr. 26. 13:02
 1/6 anonim válasza:

Kérj segítséget valakitől a közelben. Próbáld beszorítani egy sarokba vagy zugba. Vigyél törölközőt, vagy valami paplant, és azt dobd rá, onnan már sima ügy

Nekem is volt egy ilyen hullámosom, én is az udvaron fogtam, gazdit nem találtam, így lettem én a gazdi :)

2012. febr. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ de már sikerült befogni apának van az a merítőháló és azt rádobtam és így befogtam most a nimfáimmal van eggyüt de szerintem nem lehet 1,5 óránál szabadon...
2012. febr. 26. 13:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna a nimfáid közé rakni. Lehet hogy beteg vagy betegség lappang benne és megfertőzi a nimfáidat.
2012. febr. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a hullámost tedd külön ketrecbe (ha nincs, vegyél) és vegyél neki egy párt, ezzel teszel vele a legjobbat! Nimfák nehogy bántsák őt!
2012. febr. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat nem bántják a nimfák mert nem kis ketrecben vannak 1m hosszú 60 cm széles és 80 cm magas ugyhogy elférnek...
2012. febr. 27. 17:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem baj ha a nimfákkal van nekünk egyszer berepült a nimfák közé egy veréb (persze aztán szabadon engedtük szegényt), és egyáltalán nem bántották. Viszont az igaz, hogy hordozhat betegséget.
2012. márc. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!