Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kézzel nevelt?

Kézzel nevelt?

Figyelt kérdés

Sziasztok

olcson kézzelnevelt papagájt keresek


2012. febr. 29. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
De mégis milyet?
2012. febr. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hullámos,nimfa
2012. febr. 29. 22:04
 3/6 anonim ***** válasza:

És itt mit vársz? 2szavas kérdésekkel nem tudom mit akarnak egyesek. Nehéz volna leírni, hogy kézzel nevelt kis papagájt szeretnék olcsón, itt és itt lakom, ha tudtok eladót vagy valami hasonlót kérlek segítsetek?


Expressz-en beírod, hogy nimfa és találthatsz.

pl: [link]

vagy: [link]


Illetve tenyésztők itt vannak felsorolva, nézd meg mit tenyésztenek és amelyik érdekel hívd fel (sajnos egyre többnél nem jó a szám , vagy már nem foglalkozik tenyésztéssel stb)

[link] -> papagájok,tenyésztők -> tenyésztők


illetve itt is vannak: [link]


Kézzel nevelteket drágábban fogják adni talán egy picivel mint a simát, de megéri, ha mindeképpen nagyon szelíd madarat szeretnél!

2012. márc. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi szépen

de egyébként pécsen lakom

2012. márc. 1. 11:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Megszeretném kérdezni, hogy végül is találtál papagájt pécs közelében? mert én is szeretnék kézzel neveltet pécs körül lakom! :) előre is köszönöm!

2012. júl. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó!


Milyen papagájt szeretnél? Én tudok több tenyésztőt is Pécs környékén, attól függ miben gondolkodsz. Ha érdekel írj esetleg privátot vagy valami.

2012. júl. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!