Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit tegyek, ma elvitt a poc 2...

Mit tegyek, ma elvitt a poc 2 kiscsirkét mit tudnék ellene tenni?

Figyelt kérdés
nappal vitte el a kéthetes csirkéket tudtok-e olyan joszágot ami elriasztja ami tényleg bevált.nagyon fontos lenne mert csak apro joszágunk van ,választ elöre is köszönöm
2009. jún. 7. 23:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
Én csak azon gondolkodom mi az a poc.
2009. jún. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%

Öhmm... biológiát tanulok, de fogalmam sincs, mi az a poc...ez valami népi kifejezés vagy én vagyok lemaradva?

Ha körülírnád, mi is ez pontosan, talán tudnék adni használható választ.

2009. jún. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudom, hogy mi az a poc.

De a lényeg: Kerítsd körbe a csibék helyét alul-felül csirke kerítéssel (nem tudom, hogy pontosan mi a neve, a lényeg, hogy nagyon kicsi rajta luk).

Szóval ha ezzel bekeríted, akkor a 'poc' nem tud majd bemenni és elvinni őket.

Amúgy lehet, hogy a macska vagy sólyom elijeszti vagy esetleg kiöli a 'pocokat' a környékről és akkor a probléma meg van oldva.

2009. jún. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
nagyobb kerítés, vagy pocok csapda, maminál a nyest meg a menyét szokta elvinni, esetleg a róka.
2009. jún. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

második vagyok: ha a "poc" történetesen menyét vagy görény, akkor a macska nem bír el vele, valamilyen közepes termetű vadászkutyát érdemesebb beszerezni, persze csak akkor ha megfelelően tud gondoskodni róla a gazda.

Amúgy az "oldalt és felül csirkeháló" megoldás szerintem is a legbiztosabb.

2009. jún. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
megint második vagyok: Kedves Kérdező! Már nagyon érdekel, hogy milyen állat az a poc, szerintem nem csak engem. Valami leírást, képet vagy magyar fajnevet (pl nyest, menyét stb) mondj nekünk, mert már nagyon furdal a kíváncsiság :)
2009. jún. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%
A póc az valami hal, de itt annak semmi értelme. A poc tájszólásban meg a pocok. De most annak se sok.
2009. jún. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%
Gondolom, hgy valami regionálisan használt szó lehet a poc, de áruld már el, mi az, engem is nagyon érdekelne.
2009. jún. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
sziasztok a poc szerintem patkány ,itt a szomszédok mondják igy hogy: poc ,de csak van valami ami elriasztja
2009. jún. 8. 06:24
 10/17 A kérdező kommentje:
ja amugy körbe van keritve csak a föld allat turt fel.de bárhol bejut ezért vagyok tehetetlen,köszönöm a válaszokat
2009. jún. 8. 06:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!