Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Segítség! Párt a nimfapapagájo...

Segítség! Párt a nimfapapagájomnak?

Figyelt kérdés
Már elég régóta van nimfám, egész pontosan 7 éve, és már elég régóta foglalkoztat a kérdés hogy kéne-e neki pár? Mivel eddig minden nap vele voltam és foglalkoztam vele annyira nem éreztem fontosnak, hogy legyen mellette egy másik papagáj, de most kevesebbet tudok vele foglalkozni, és aggaszt, hogy egyedül érezheti magát. A madaram kézhez nevelt, aranyos, bújós, pusziszkodós jószág ezért is nem tudom, hogy viselne egy másik madarat. Véleményeket kérnék, érdemes-e neki párt keresnem?
2012. márc. 7. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen már valószínűbb, hogy nem fogadná el a párt. Max megtűrné a másik madarat.
2012. márc. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kell neki pár. Nem lesz vele semmi gond. Teljesen mindegy, hogy mennyi idős. Eddig is kellett volna neki. Vagy ott éltél mellette a kalitkában?
2012. márc. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem, bár elég nagy van neki ahhoz is:D Én is attól tartok, hogy nem fogadna be/el egy másik madarat, rajtam kívül mindenre és mindenkire fúj. Viszont hozzám nagyon ragaszkodik.
2012. márc. 8. 00:44
 4/4 anonim ***** válasza:

A második hozzászólóval nem értek egyet.

Egyáltalán nem biztos, hogy elfogadja ennyi idő után. Amúgy is összeszoktatáshoz kell még egy kalit, mert nem lehet csak úgy összeengedni őket.

Viszont mivel az emberekhez kötődik, egyáltalán nem biztos, hogy elfogad egy másik papagájt maga mellett.


Az biztos nem árt ha van egy másik kalit mellette egy másik papagájjal, de egyáltalán nem biztos, hogy össze tudod őket engedni majd.

2012. márc. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!