Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A nimfa papagájom folyamatosam...

A nimfa papagájom folyamatosam önkielégít. Ez normális?

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Attól függ mivel.


A konyhai gépeket zárd el előle!


Nem higiénikussssss....

2012. márc. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tojó?
2012. márc. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ilyenről én még nem hallottam :D De kiváncsi vagyok hogy erre hogfy jöttél rá :D
2012. márc. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Toncsi63 ***** válasza:
Igen, jellemző. Fiú a madár.
2012. márc. 14. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem értem hogyan.

Nekünk volt nimfa papagájunk, de elajándékoztuk.

Ilyesmit még nem vettünk észre rajtuk.

2012. márc. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen fiú. Az állatorvos mondta hogy normális ha csinálja, na de hogy ennyit............. naponta többször is legalább 5x....
2012. márc. 14. 09:28
 7/11 anonim válasza:
Leírnád hogy hogyan csinálja? Nagyon kíváncsi vagyok... :O
2012. márc. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Most van a költési időszak ezért tombolnak benne a hormonok.

Azért kérdeztem hogy tojó-e mert ha tojó lenne valószínűleg elkezdett volna tojni pár héten belül mint az enyém.


ma 11:58

Az enyém úgy csinálja hogy elkezdi húzkodni a kloákáját az ülőrúd kiálló/feljebb lévő részén vagy valamelyik játéka kiálló részén közben kicsit széttárja a szárnyát és pittyegő hangokat ad ki.

2012. márc. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Szia!

Nekem is van nimfám és mikor még nem volt társa, a saláta volt a kedvenc "játékszere". Felállt rá és, én úgy mondtam: "lambadázott" :D. Mióta vettem neki egy tojót, rajta "lambadázik" naponta többször is, és nemcsak költési időszakban, hanem folyamatosan, papi 6-7-szer. Időközben költöttek is, lett 4 fiókájuk. Elég nimfomán a nimfapapagáj :D

2012. márc. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

fűzfánfütyülő! Ha nagyon sok a kis papagály neked, szívesen elfogadok egyet! Kisfiam annyira szeretne egyet a kalitkánkba (régi-régi hullámos Gyurikánké volt) de sajnos borzasztó drága egy ilyen szépséges madárka. Bármennyire szeretném, nem engedhetjük meg magunknak. Viszont sehol nem találtam elajánékozni vágyó gazdit, vagy menhelyet, ahonnan örökbe fogadhatnánk egyet. :(

Ha tudok ilyen ingyen lehetőséget, kérlek szóljatok!!!!

2012. márc. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!