Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogy tegyem vissza a hullámos...

Hogy tegyem vissza a hullámos papagájom a kalitkájába?

Figyelt kérdés
Most először van kiengedve, reggel óta és hiába van bent a kajája, illetve a vize nem megy vissza. A kalitkában engedte, hogy hozzáérjek, de most, hogy kintvan nem engedi, hogy megfogjam és visszategyem, pedig már jó lenne, ha visszamenne. Próbáltam azt is, hogy az ajtaja elé függesztettem a kajástálját, de nem ment rá. Mi legyen? Nagyon kis fürge, átolvastam a kérdéseket és mindent kipróbáltam, sötétben is megpróbáltam elkapni. Amúgy az ujjamra nem mászott rá, csak engedte, hogy hozzáérjek és nem is csípett meg érte. De mostmár jó lenne, ha a helyére menne.
2012. márc. 16. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
én úgy szoktam betenni őket, hogy van a kalitka tetején egy nagy elágazó gally, amin ülnek, ha kint vannak, és azt megfogom amikor ülnek rajta, és a bejárathoz tartom őket, és szépen bemennek. Eleinte még a bottal együtt bedugtam őket az ajtón, és így megtanulták
2012. márc. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha megmozdul alatta a bot, akkor egyből elrepül. Amúgy idő közben beszállt enni
2012. márc. 16. 18:06
 3/4 anonim ***** válasza:

A kalitkában ültesd rá párszor az egyik nem használt ülőrúdjára hogy megszokja a mozgó ágakat. Így ágra ültetve be tudod majd tenni.

Ha most bement legközelebb is be fog menni előbb-utóbb enni.

2012. márc. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Majd rövid időn belül hozzászokik az egészhez és magától fog visszamenni a helyére.
2012. márc. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!