Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit akarhat itt egy kacsa?

Mit akarhat itt egy kacsa?

Figyelt kérdés

Van a kertünkben egy kisebb kerti-tó és 1 hete leszállt rá 2 vadkacsa egy fiú meg egy lány.

Azóta pedig a lány kacsa folyamatosan visszajárt, már körbejárta a kertet is , csak a kutyák mindig elzavarják, de ha meglát nem elrepül egyből hanem elkezd távolabb menni és ha túl közel vagyok akkor elrepül.

De mit akarhat itt?

Remélem nem fészket rakni, mert azt ugye sejtheti,hogy a kutyák abban a pillanatban kiszúrnák meg túl forgalmas ez a kert és a tó sem olyan nagy,hogy rejtőzködhessen benne.

Én arra gondoltam ,hogy csak innen gyűjt alapanyagot a fészkéhez,vagy szerintetek milyen szándékai lehetnek itt?

Meg furcsa,hogy már nem egyszer lett a kutyák által elkergetve mégis visszajön és békésen sétálgat a kertben...

(hal már nincs a tóba, megdöglött mind a tél folyamán)



2012. márc. 22. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
46%

Talán megszeretett ott. :)


Tőlünk mit akarhat egymacska? Rendszeresen ide jár..nem etetjük a kutyák elkergetik..


Tőlünk mit akarhat egy gólya? Mindig a kertvégében van és ott pihen..Minden nap ide jön..semmi béka nincs a környéken..naa?? Tudod a válaszokat?:)

2012. márc. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, a macska abban reménykedik,hogy befogadjátok vagy csak szeret odajárni, a gólya pedig ott pihen.:)
2012. márc. 22. 18:28
 3/3 10 deka farhát ***** válasza:

Hát, pedig valószínűleg tetszik neki a tó, és a forgalom pont nem érdekli, mert már urbanizálódott :)


Ha oda fészkel, akkor így járt. Majd megtanulja a saját kárán, hogy a kutya nem játék. Ez a természet rendje, attól, mert sajnálod a kiskacsát, még nem tudod megmagyarázni az "anyjának", hogy hülye...

2012. ápr. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!