Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagájnak házi...

Hullámos papagájnak házi készítésű játék?

Figyelt kérdés
milyen játékot lehet csinálni a hullámos papagájnak otthon?

2012. ápr. 6. 08:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kenderzsinegből csináltam nekik lengőhidat, és olyan pókháló-mászókát, mint ami játszótereken van a gyerekeknek is (ennél vigyázni kell a méretekre, nehogy valahogy beleakadjon), fából barkácsoltam fa-játszóteret, gyöngyökből, dekorkagylóból és fadarabokból csináltam neki lelógó csipkedni és ráncigálnivalót, ezeket festetlen bőrszálra fűztem fel. Akváriumba való műanyagkagylót kötöztem fel zsinegre, gondoltam, majd löködi, és rámászik, erre rájött, hogyan kell kibontani a csomót, azóta az a logikai fejtörője.
2012. ápr. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én egy fűzfaágra kötöttem egy zsinórt és belógattam a ketrecbe, szépen le is rágták a kérgét! :D
2012. máj. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!