Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó ötlet házi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ötlet házi "játék" készítésére?

Figyelt kérdés
előre mondom: a sértegető, nem ideillő kommenteket jelentem :/ nem arra vagyok kíváncsi, hogy ki minek tart engem, nem akarom használni, és ez amúgy se tartozik senkire! :) szóval. gyurmával lenyomatot veszek a saját péniszemről, az lesz a sablon, amit teleöntök műanyaggal( úgy gondoltam, valami felesleges műanyag dolgot meggyújtok, és az elkezd olvadni és csöpögni) aztán ha az megszáradt, leszedem róla a gyurmát és egy óvszert ráhúzok, kiszívom belőle a levegőt hogy rásimuljon aztán bekötöm a végét :D a herét is megcsinálnám, akkor valami keményebb lapot az aljára raknék, hogy ne törjön olyan könnyen, meg amúgy se, esetleg még ilyen tapadókorongot is rákötnék a végére, mint a rendesen gyártott műpélókon :D vélemények? esetleg még ötlet? 15/f
2012. jan. 17. 16:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez így alapból szar ötlet. Gyurma el fog olvadni.

Inkább fából faragd ki, ha van türelmed.

ha nem, akk hagyd a ge.cibe

2012. jan. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
első: sütőgyurma? :D
2012. jan. 17. 16:29
 3/11 anonim ***** válasza:
meg amúgy is. ha nem mondod el h mire akarod használni akk h tudnánk segíteni? mert azért nem mindegy h a polcodon porosodna, v a s.ggedbe dugdosnád....
2012. jan. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A műanyaggal óvatosan, a hőre keményedő ég, a hőre lágyuló meg ritka, most így körülnézve szerintem nincs is a szobámban. A lényeg: nem minden műanyag olvad, sőt.
2012. jan. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
oda akarom adni valakinek ajándékba, csak poénból ennyi. lehet hogy a valaki használná, de ez mit változtat az egészen? : o
2012. jan. 17. 16:32
 6/11 A kérdező kommentje:
# 5 és csak kipróbálásból lehet megtudni mi lágyul a hőre?
2012. jan. 17. 16:33
 7/11 AncsiPancsy ***** válasza:
szia! szerintem felejtsd el a házi készítésű játékszereket, nem egészségesek, és ha olyan anyagból készülnek, amiket leírtál, könnyen megsérthetnek, még ha óvszert is húzol rá! és nagy a fertőzés veszélye is! ruházzál be inkább egy üzletben kapható műpéniszre, vagy tudok még jobbat, hús és vér, igazi pasival szexelj! ha pedig lezbi vagy, akkor is jobban ajánlom a vásárolt műpélőt! de ezt is gondosan tisztítani kell minden használat előtt és után! sok sikert!
2012. jan. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

előző:

a végére oda van írva h 15/f, érted? f, azaz férfi/fiú.

h lehet lezbi? Oo

2012. jan. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
fiú vagyok, hetero és kösz :D csak meg akartam kímélni magam attól a megaláztatástól, hogy boltba vegyek ilyesmit, holott nem is magamnak lenne :$
2012. jan. 17. 16:40
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Na kezdjük.


Probléma #1 Merev péniszformából szokás műpélót csinálni. Vajon fenn tudod-e tartani a merevedésedet addig, amíg körbegyurmázod? Vajon jót tesz-e, ha a makkod meg mindened tele lesz azzal a finom zsíros gyurmával?


Probléma #2: A gyurma nem igazán alkalmas a finom részletek megformálására, arra agyag lenne való, ugyanis azt lehet önteni. Fokozottan probléma, hogy addig kéne merevedésben lenned, amíg az a jó kis hideg agyag meg nem köt. Plusz az agyagot is vakarhatod aztán lefelé...


Probláma #3: Minden oldalról körbe kéne gyurmáznod, majd vigyázni, hogy a gyurmahenger amit levettél a farkadról, ne essen össze, ne nyomódjon be.


Probléma #4: Ahogy már írték fennebb, a háztartási műanyagok túlnyomó része alkalmatlan erre. Égetéskor kapsz ugyan néhány olvadékcsöppet (egyet-kettőt egy palackból), de mondjuk egy átlagos pénisz kiöntéséhez akár több száz palackot is el kell égetni, ami iszonyú szaggal és füsttel jár, cserébe kapsz egy halom kormos-szenes csöppből álló péniszforma izét.


Szóval ez a projekt ebben a formában nem megvalósítható.

2012. jan. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!