Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit képzel magáról a szomszéd...

Mit képzel magáról a szomszéd kakasa, hogy engem bármikor felkelthet büntetlenül?

Figyelt kérdés

Mit hisznek magukról?

Hogy Ők a világ közepe?

Miért csinálják ezt?

Zavarnak, mert a szomszédnak van, és valahogy pont az ablakom közelébe kukorékol, reggel 6 kor, és nem nézi, hogy hétvége van, vagy munkaszüneti nap...

Mit gondol, ez magáról?



2012. ápr. 12. 20:41
 1/9 anonim válasza:
Főzd meg pörköltnek.
2012. ápr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igazad van, beszélj vele.
2012. ápr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szokjál hozzá, a szomszéd kutyája egész éjjel ugatott. Még aludni se lehetett, de nem szóltam nekik. Majd talán azzal lesz probléma aki próbálja házilag elkészíteni a húst.
2012. ápr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De nagyon nem tudsz csinálni semmit. Max ha a kakas kés alá megy.
2012. ápr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 gepzene válasza:
100%
Add már neki vissza a gyémánt félkrajcárját! :)
2012. ápr. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is kukorékol, és a kutya is ugat! Ráadásul a saját kutyánk és egész éjjel vonyít, a kakas meg egész reggel kukorékol, még sincs elszállva az agyam :))) Aki nem szereti az állatokat, vagy hallgatni őket, tudom ajánlani a füldugót, az tényleg beválik, vagy költözz el! Vagy hangszigeteld a házadat!
2012. ápr. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

Jaj milyen emberek vannak 2 kakas van a szomszédba meg 1 és mind a 3 kukorékol mindig a kutyám folyton ugat, van 2 gyöngytyúkom mind2 állandóan rikácsol,a macska meg az ajtó előtt nyávog a szomszéd kutyákról nem is beszélve és te vagy felháborodva engem 1általán nem zavar.

Mit hisznek magukról? Azt hogy kakasok!

Hogy Ők a világ közepe? IGEN

Miért csinálják ezt? Te miért beszélsz és írsz ki idióta kérdést?

Zavarnak, mert a szomszédnak van, és valahogy pont az ablakom közelébe kukorékol, reggel 6 kor, és nem nézi, hogy hétvége van, vagy munkaszüneti nap... Ők nekik nincs hétvége vagy munka szüneti nap mert nem dolgoznak

Mit gondol, ez magáról? Azt gondolja hogy "beszélgetni"

akar.

2012. ápr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Wanhelsing ***** válasza:
58%
Azért tart itt hazánk mert ilyen kis kényes ,nyávogós emberek élnek itt ...
2012. ápr. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lődd le, de vigyázz, Zámbó Jimmy is rábaszott :D
2012. ápr. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!